Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja barnaztam bementem a...

2 napja barnaztam bementem a korhazba megvizsgaltak huvelyi uton azota darabok vannak a vizeletemben mitol?

Figyelt kérdés
2 napja enyhe barnazas es rozsaszines folyasom volt nem igazan fajt a hasam de mivel elso terhesseg bementem a korhazba a vervetelen minden rendben volt a hcg-m 4 hetes+3 naposan 360 volt ,ma kellett vissza mennem es huvelyi uh-t csinaltak es kezzel vizsgalt meg az orvos ezek utan a vizeletembe kisebb barna es piros szovetdarabokat latok nem ertem az egeszet,szerdan reggel kell visszamennem ujbol vervetelre mert mehen kivuli terhessegre gyanakodtak.Volt mar valakinek ilyen darabos valami a vizeleteben?es ha igen mitol?Talaltak meg egy pici cisztat jobb oldalon,remelem nem lesz baj.Koszonom

2015. febr. 10. 04:42
 1/1 A kérdező kommentje:
a mai tesztem is eros pozi volt
2015. febr. 10. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!