Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok milyen az a keményed...

Leírnátok milyen az a keményedés? Pontosan hol érzitek, mekkora területen, meddig tart?

Figyelt kérdés

Illetve még egy kérdésem lenne. Apró piros pöttyök jelentek meg a pocakomon. Ezek mitől vannak és mivel lehet őket elmulasztani?

Köszönöm a válszokat!


2010. febr. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A piros pöttyökre nekem a hintőpor vált be,pillanatok alatt helyrehozta,pedig előtte jó pár napig,kinlódtam vele,vakargattam.A keményedésre nem igazán tudok válaszolni,én sem tudom hogy nekem volt e már,kiváncsi vagyok milyen válaszokat kapsz!26+3hetes kismami
2010. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem keményedik a hasam,de csak dél körül kezdődik,akkorra már elfárad a pocakom!Nekem ha bekeményedik,úgy is marad sajna amíg ki nem pihenem,vagyis reggelre lesz puha ismét:(Ez valami örökletes izé...le kellene feküdni pihenni napközben!Ja, szedek rá magnéziumot is.

Hogy milyen érzés?Nagyon kemény tapintásra,és feszülő érzés az egész pocak területén!

27h terhes

2010. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én első terhességem alatt csak azt éreztem, hogy nagyon kemény a hasam és feszítő érzésem volt, de nem fájt. Most viszont, második babát várom, nemcsak ezt érzem, hanem fáj tőle a derekam és szurkál a hasam alja is, ja és amíg tart, kb. 1-2 perc, nehezen kapok levegőt.
2010. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt vettem észre, hogy kő kemény a hasam, nem fájt, semmi. utolsó napokban Éreztem, hogy óránként kő kemény a hasam, másnap be is fektetett a doki, vajúdáskor már mikor keményedett fájt a hasam alja, szurkált, erős mensigörcs jelleg...reggelre meg is lett a kisfiam :)
2010. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!