Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes! Jövö7en mennem kell...

25hetes! Jövö7en mennem kell a cukorterhelésre! Nem a cukros vizet kell meginnom, hanem 2dl tejet+1zsömlét! Ez hogy is van? Elöször éh gyomorra le veszik a vért, aztán a tej+zsömle és vissza kell menni 1óra múlva!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt, hogy kilenckor otthon megettem a zsömlét meg megittam a tejet, tízre elballagtam a védőnőhöz, bekopogtam és ő megcsinálta avércukor mérést. De éhgyomorra soha nem csináltak nekem cukormérést.
2010. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ugy ahogy irtad.Először éhgyomri vércukor, majd reggelizel, és utánna is megnézik.

Szerencsére már elfelejtették ezt a cukros vizes dolgot, nekem nem jött be.

2010. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de jó nektek.Nekem cukros víz volt a múlt héten.Szívesebben ettem volna zsemlét,meg ittam volna tejet :(
2010. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindkettőn túl vagyok, és diabeteszes voltam mind 2 terhességemnél. A másodiknál insulinos.

Igazából a cukros lötyi mutatja a valódi eredményt, úgyhogy szerintem nem baj, hogy még mindig több helyen ezt alkalmazzák. Pláne, hogy rengeteg a cukros kismama

2010. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha megkérdezed, hogy éhgyomorra menj-e vagy úgy, hogy már megetted a zsömlét, mert nekem sem néztek éhgyomrit, megettem a zsömlét+tejet, 1 óra múlva mentem a vérvételre.
2010. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!