Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek cukorterhelésre,...

Holnap megyek cukorterhelésre, reggel 7 órára. Azt mondták ma este hattól ne egyek és ne igyak, max vizet, ha most még innék egy kis teát az gond lenne? (Nagyon jól esne)

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Egyél rendesen,különben tényleg rosszul leszel

nekem nem mondtak ilyet,gondolj bele,műtétek elött is éjfélig szabad rendesen enni,és az éhgyomri cukornak pont az a lényege h a normál értéket mutassa,és hát máskor is eszel vacsit.a baba miatt se hagyj ki étkezést

2011. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Nekem azt mondta hogy késö este ne egyek. vagy is még most ehetsz is meg ihatsz is, habár ne most zabálj be mert azt még éjfélkor is emészted. de ha éhes vagy egyél kicsit, de inni még most ihatsz.
2011. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

egyél ma rendesen, mert holnap elájulsz :)

És én még vittem egy citromot is, hogy iható legyen az a cukros víz.

2011. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Műtéteknél a műtétet megelőző 24 óra, nem éjfél, mert mi van, ha hajnali 1-kor műtenek? :)


Ha azt mondták, ne egyél, és ki fogod bírni, akkor tényleg ne egyél, de egy üres(!) teától még nem lesz bajod... meg ha már kajás vagy, olyat egyél, amiben min. a szénhidrát (pl. húsfajta).

2011. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
egy kis nestea-t szerettem volna. Most van itthon és nagyon "megkívántam" amikor ránéztem :-)
2011. máj. 9. 19:54
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ki mondta neked, de az egy barom, már bocs.

Egyél különben baromira nem fogod kibírni a kb. 8 óra alvást, majd az utána kb. 2 és fél órát ..

Eléggé megterhelik ilyenkor a szervezetet, én majdnem összeestem a 2 vérvétel között olyan rosszul voltam, pedig eddig sosem volt jellemző ez rám.

2011. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

12 órával a vizsgálat előtt nem lehet enni. Teát is csak cukor nélkül ihatsz.

Ha nem tartod be, kapsz egy fals eredményt, és csinálhatod újra. Egy napot ki lehet bírni a magad és a babád érdekében.

2011. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
:-)))))) Hát én is holnap megyek reggel hétre, de nekem nem mondták hogy este 6 után ne egyek..! Most vacsiztam egy nagyot:)!!!
2011. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Egyél egy könnyü vacsit és igyál teát.reggel vérvétel,cukros lötyi és még 2 orát nem ehetsz.ilyet épelméjü doki nem mond.
2011. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Nekem éjfél után nem szabadott csak ennem és innom sem.
2011. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!