Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti mit tettetek...

Kismamák! Ti mit tettetek ebben az esetben? Kb 3hónapja teljesen el van dugulva az orrom. Éjszakánként alig alszom kb.5 órákat, mert nem kapok normálisan levegőt.

Figyelt kérdés
Használtam a rhinospray-t, de nem merem folyamatosan, mert hozzászokhatok. Így csak a tengerisós orrsprayt használom, aminek nem sok hatása van. Ti mit javasoltok? El fog ez múlni szülés után?-20hetes terhes vagyok és terhesség előtt semmi bajom nem volt,most jött ki rajtam.
2010. febr. 11. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyma szagolgatás?

vietnami balzsam?

2010. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már anyuka vagyok,de a problémád nagyon ismerős. Mindkét terhességem alatt sokszor be volt dugulva az orrom,horkoltam is....Orvos mondta,hogy nyugodtan használjak orrcseppet(Nasivin),mert sokkal többet árt a babának ha nem alszom ki magam,mint az a 2 csepp orrcsepp. Lefekvés előtt használtam mindíg. Az orrcsepp tájékoztatojára ugyan az van írva,hogy terhesség alatt nem lehet alkalmazni,orvosom elmondta,hogy az orrcsepp méhösszhúzodást okozhat,de csak akkor ha egyszerre becsepegtetnéd az egészet.


Nyugodtan használd! Jo pihenést!

2010. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megint én,szülés után elmúlt mindkét alkalommal
2010. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sóoldatos orrspray tengeri. kiváló
2010. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azért is ismerős a probléma, mert már a terhesség előtt is dugult az orrom, nem tudtam csak orrspray-vel aludni. Kicseréltem pedig az párnát is hátha allergia, de a mandulámat nem vettem ki. Amint terhes lettem mondta az orvos hogy nem használhatok semmit, azóta mindíg azon az oldalon alszom amelyiken nem dugul az orrom, nem azon amelyik kényelmes, de már hozzászoktam. Nekem most a dokim azt ajánlotta hogy vegyek orrtapaszt, mit a sportolók is használnak, reklámozzák a tv-ben is horkolás ellen is, az állítólag kitágítja az orrjáratot. Hát majd meglátom.

2010. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajna én évek óta küzdök ezzel most hogy terhes vagyok még rosszabb.Én is Nasivint használok az elejétől fogva és semmi baj nincs mert nem kerül be a vérbe így a baba nem észleli.Az orrtapaszt én is próbáltam de pár óráig volt csak jó.
2010. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nálam is így volt. Horkoltam én is végig emiatt, pedig amúgy sosem. Szülés után pár héttel múlt el.

Második terhességemnél semmi hasonló nem volt.

Szólj róla az orvosodnak, hátha ajánl valamit, (esetleg homeost?) amit folyamatosan is használhatsz.

2010. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző kettő terhességemnél is használtam Nasivint (gyerek Nasivint), és most is. Nem lett semmi baj. Igaz általában az egyik fele van bedugulva, egy pici csepp éjjelre és már jó is.
2010. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem most 2 hónapja van ez a problémám,és sajna használom folyamatosan az orrsprét,mert anélkül nem tudok meglenni,és nekem nem csak éjszaka van eldugulva,reggel arra kelek,este azzal fekszek,meg napközben is kb kétszer eldugul.de ez a problémám sajnaos régóta fennáll.kb 3 éve.egy évben kétszer előjön az orrdugulás,és ez eltar olyankor 2-3 hónapig.ezzel engem már műtöttek is,de nem ért semmit a műtét,ugyanúgy megvan a problémám.és rinospré plusszot,vagy nasivint,vagy ottrivint használok.
2010. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!