Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elszakadt a gumi, de időben...

Elszakadt a gumi, de időben észrevettük. A teszt negatívat mutatott napokkal később. Lehet baj?

Figyelt kérdés

5 napja szexeltünk a párommal, és kiszakadt a gumi. Amint megérezte egyből kivette, nem folytattuk az aktust.

Ma reggel csináltam egy tesztet ami negatív lett. Egy hét múlva kellene megjönnie, de sajnos nagyon stresszes típus vagyok, így biztosan amúgy is késni fog.

Nem volt peteérésem aznap.


Szerintetek ezek után tartanom kéne a nem kívánt terhességtől, annak tudatában, hogy még az eleje környékén tartottunk az aktusnak, így az előváladék sem lehetett olyan nagy mennyiségű?


Kérlek mellőzzétek a gonosz megjegyzéseket!



2015. febr. 12. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Eseményutáni tablettát vehettél volna be, de az már 5 nap után késő. Ha késik akkor tesztelj még egyszer, addigra biztosan kimutatná az esetleges terhességet. Most még korai volt a teszt.
2015. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most még korán teszteltél, aktus után 2 héttel tesztelj ha elmaradt.
2015. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

72 órán belül kellett volna esemény utáni


5 nap után ha terhes vagy is negatív- 7-10 nap míg beágyazódik, és hcg-t termel a szervezet.. teát kell az aktus után kb 2 hét, hogy kimutassa


az esély megvan, bár nem nagy

2015. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, igazatok van, hülye voltam, hogy nem vettem be, de úgy gondoltam hogy túl kicsi ahhoz az esély.

Persze mindig vannak csodák hogy ki így-ki úgy esett teherbe, de az nagyobb számmal van, hogy valaki naptár/megszakításos módszerrel is évekig kihúzza.. erre nyilván nem szabadna építenem, de valahol szerintem igaz.


Az aggaszt, hogy már nem tudok mit csinálni, és (az idegességtől) a sírógörcs határán leszek most még egy/másfél hétig...

2015. febr. 12. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod,biztosan,hogy nem volt pé-d mert spontán pé bármikor lehet. Tesztet teljesen felesleges volt csinálnod. Legkorábban aktus után 2 héten érdemes, vagy ha elmarad a menstruáció! De ha ilyen aggódós típus vagy vehettél volna be esemény utána tablettát.
2015. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 10-es teszt az aktus után legkorábban a 14-15. nap körül reggeli első vizeletből mutat valósat. Szóval korán teszteltél. Ha az én ciklusaimmal számolnánk, akkor még esély is lett volna arra, hogy peteérés legyen. Nem tudom, hogy neked milyen hosszúak a ciklusaid. Mindenképpen kell majd csinálnod még egy tesztet, főleg, ha nem jön meg.
2015. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!