Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és tegnap...

36 hetes vagyok, és tegnap óta nagyon fáj a bal oldalamon lent a petefészkemnél?

Figyelt kérdés

Néha be is keményedik a hasam,de ez a fájdalom nagyon durva,kisugárzik a combomba.nem tudom eldönteni,hogy ez most fájás,vagy inkább csak jósló lenne?Alig birok menni.

Szerintetek menjek dokihoz?Amúgy hétfőn kéne,és 2 napja voltam uh-n,ott mondták,hogy nagyobb a baba,kb 38 hetesnek felel meg,és harántfekvéses.


2010. febr. 11. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A "csúnya combfájdalom" önmagában még nem utal a szülés beindulására, azért fáj annyira, mert elszorítja az idegeket, ez velem is megesett, többször össze is csuklott a lábam, amikor álló helyzetben voltam.

Lehet, hogy jóslóid vannak, de ennyi idősen ez már nem furcsa.

Ha egyszerre érzel fájdalmat és keményedést, akkor az fájás szerű. Ha azonban nem rendszeresek (pontosan ugyanannyi időnként jönnek), akkor egyelőre még várakozni kell...

2010. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen érzésem volt nekem is 2 napja éjszaka,ugyanez,csak nem keményedek.

32 hetesek vagyunk a babám nagyobb egy picit mint kellenne nekem is,és egyenlőre faros.de azóta semmi és a baba is kaparászik:-)

Én is arra gondoltam valami ideg lehetett amire ráfeküdt...!

2010. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,lehetséges,hogy valami ideget nyom.De hol elmúlik,hol erősödik.Mostmár mintha az egész hasam alja fájna mensi szerűen.Várok türelmesen.
2010. febr. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!