Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megirnátok hány cm/kg-al...

Megirnátok hány cm/kg-al kezdtétek a terhességet, mennyi súlytöblettel zártátok és közvetlen a szülés után néhány nappal mennyivel lettetek könnyebbek? Nem felmérés! Szintén babát várok.28 hkm.

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 06:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kezdö suly: 70 kg (180 cm)

tehesség végére: 68 kg

szülés után 2 héttel: 61 kg


baba sulya, hossza: 3900 gr, 55 cm


nem csináltam semmi diétát, nem volt terhességi cukrom sem, se magas vérnyomás se semmi..mégis én fogytam.

2015. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

7-es: valóban szinte ugyanaz a kiindulási pont :)

Az a durva hogy a 14. hétig egy deka sem jött fel ugyan ennyi étkezéssel.

Azóta meg már rajtam van +12 kg :( :(

Én nem vizesedek.

Van olyan hogy víz van rajtam nem pedig háj csak nem űt ki rajtam láthatóan?


9-es: könnyű szűlést Neked :)

Szerintem is lemegy rólad.

Tesóm 9 kg-ot hízott,le is ment 1-2 hét alatt.

Bár azóta magára szedett 10-et,de azért mert állandóan eszik.


11-es : nagyon szerencsés vagy!

Tudom hogy van ilyen is,már halottam hasonlót.


Mindenkinek köszönet aki írt :)


Azért még várom hogy mások is írjanak :)

2015. febr. 13. 08:58
 13/19 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt 55 kg voltam , 171 cm.

11 hetesen mértek először akkor 58 kg voltam. 39. Héten mértek utoljára akkor 85 kg voltam :/ de nagyon vizesedtem , kb 10-15 kg víz volt rajtam . Szules utáni este lement a víz meg ugye a baba :D ( 3720 gr volt ) szoval egyből könyebb lettem. De nem tudtam megmérni magam.migy szules után 1 héttel mertem akkor 68 voltam. Szules után 1 hónappal 65. 2,hónappal kesobb pedig 62. Szoptattam 7 hónapig. Nem híztam nem fogytán azota másfél eves a kislànyom. 62 kg maradtam :)

2015. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
176 cm, 52 kgval kezdtem, 60 kgval szültem, szülés után pár nappal 54-55 kg voltam, szoptatas alatt viszont em sajnos meghíztam, így most megint 60 kg vagyok:( mindenki mondja, hogy szoptatással zsírt égetsz és fogysz, de én pont az ellenkezőjét érzem, sokkal többet eszek, jönnek a plusz kilók..
2015. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo ne aggodj, en is tiszta panik voltam:))


26 eves es 175 cm vagyok, 65 kgal kezdtem, es 95-el mentem szulni. Ez 30 kg plussz. Semmi bajom nem volt, se toxemia, nem is vizesedtem, egyszeruen olyan voltam mint egy elefant;)


10 kg lement a szulessel, meg 10 a szoptatassal, aztan tovabbi 8 csak ugy magatol. Most 8 hos a kisfiam, es alig vagyok tobb, mint terhesseg elott, alakom a regi, pedig brutal zsirgomboc voltam:D

2015. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

7. vagyok! :)

Az első 12 hétben 3 kilót fogytam a kezdő súlyból (nem hánytam egyszer sem, de étvágyam sem volt), aztán meg b@romi sok volt ugye a víz. Az először csak a lábamon/bokámon látszott, aztán vádli, comb, karok, fej. Borzasztó ronda voltam, mint akit felfújtak (nem olyan mint a zsír). Igazából nem is tudnám leírni hogy fel voltam püffedve. A bőröm feszült mindenhol és annak ellenére hogy száraz bőrű vagyok, akkor csodaszép hidratált voltam! :) Nem mellesleg szeptemberben szültem így 40 fokok voltak végig, míg nagy volt a pocakom. Ahogy megszültem úgy "izzadtam" ki a sok vizet. A papucsban nem tudtam menni annyira csúszott a lábam a sok víztől!:D Nagyon durva volt!

Ha vizesednél akkor elsőkörben a lábad dagadna be.

2015. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Úgy látom alkati kérdés ki mennyit hízik és mennyi megy le róla a szüléssel.


Szerintem akkor én nem vizesedek bár a cipőim lábfejben kicsit szükebbek lettek,de ennyi.

Viszont nem értem hova ment az a sok kiló,mert annyira nem látni.


Irigylem azokat akik az egész terhességet zárják 12 kilóval.

Remélem már nem sok fog feljönni,mert mégis csak tavasszal szülök.

Jó volna ha nem kéne takargatni magam majd a melegben :)

2015. febr. 13. 20:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt közel 30 kilót híztam, de szülés után 1 évvel le is ment rólam! Ha hízol is még kérdező, ami valószínű, mert most jön még a java, kis odafigyeléssel biztosan le tudod adni! Lehet, hogy te azon szerencsések közé fogsz tartozni, akiket a szoptatás fogyaszt:)
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,Neked legyen igazad! :)
2015. febr. 16. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!