Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit híztatok terhesség...

Ti mennyit híztatok terhesség alatt? És szülés után, hogy sikerült leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

22 kg-t híztam, vagy 24-et...

szülés után pár héttel már csak 5 pluszban voltam.


alig eszek, sokat mozgok (de nem torna),egyszerűen nem megy le

2015. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma két hete szültem. 18 kilót híztam. Ma reggel mértem a súlyom, nagyon boldog vagyok, már 12 kiló leolvadt. Nem is akartam elhinni. Pedig eszem rendesen, még nem sportolok semmit, mert császáros voltam, szoptatok is, és mégis! Az első terhességem alatt is 18 kilót híztam, de akkor hónapok kellettek, mire megindultak a kilóim.

2015. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22 kgit hiztam. 10 mar a szulesnel lement, aztan tovabbi 6 kg az elso felevben. pedig tomenytelen mennyiseget zabaltam de a szoptatas/sok ejjeli keles fogyasztott. ezen felul ket naponta tornazok 30 percet, ebbol 10-12 perc futas-ugralokotelezes, a tobbi hasozom es fenek. emelett napi 1,5 ora seta minimum a gyerekkel. most mar apad a tejem ugyhogy a maradek 6 kgot dietaval adom majd le. A fogyasnak amugy egy nagyom egyszeru titka van:


KEVESEBB BEVITT, MINT ElhASZNALt KALORIA :)

ha 1600 kaloriara van szukseged, egyel 1400at es fogyni fogsz :)

2015. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

62 kg ról 85-re..mire 1 hetes volt alányom 60 kg lettem


azt hiszem víz volt a nagyrésze, pedig a bokám csak mérsékelten volt dagadt..gyűrűimet is tudtam hordani...eloszlott

2015. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ui.. semmit nem tettem..eltűnt
2015. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony voltam, 50 kg. 70-re híztam terhesség alatt. Utána 60-ra fogytam, nem csináltam semmit, csak eltűnt. Most 60 vagyok, ami pont jó lenne, csak az a baj, hogy a hasamon van háj, amit sehogy nem tudok eltüntetni. És így nagyon csúnya, mert a lábam, kezem meg vékony. :((((
2015. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60-62 kg voltam, mikor terhes lehettem, szüléskor kb. 80 kg voltam. Nagyon vizesedtem. SZülés után már csak 5 kg volt rajtam (nem közvetlen utána mértem), de kb az első 3 hónapban az is lement, és mostmár -3 kg "van rajtam"... titka: 2 éve tartó éjszakázás, kimerültség, házimunka (mindenre egyedül vagyok...) hiába próbálok rendesen enni, valahogy elhasználódik minden kalória..
2015. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 7 hónapban vagyok,és 21 kilót híztam,de 2 hónap alatt lehet hogy 30-32 kiló is leszek.. :(
2015. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!