Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ártalmas lehet a beléleg...

Vajon ártalmas lehet a belélegzett festékszag a babára nézve?

Figyelt kérdés
Tegnap festette ki párom a babaszobát Dulux-szal, viszont a mai napig érzem az egész lakásban a festékszagot annak ellenére, hogy szellőztettünk (amennyire az időjárás engedte), az érintett szoba ajtaja a nap nagy részében pedig zárva volt. Lehet, hogy túlzás, de kicsit aggódom így több mint 24 óra után, hogy ugyanúgy érzem a festék szúrós szagát. Milyen hatással lehet ez a babámra? Jelenleg 36 hetes vagyok. Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 14. 18:08
 1/2 sandrachnologic ***** válasza:
Mi pont ma festettunk, szinten dulux, az van ráírva h bababarat es környezetbarát. Nem hinnem, hogy bajunk lenne, én ugy belemelegedtem, hogy majdnem két falat én kentem le. 😊 ablakok nyitva, szag alig.
2015. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is pont ma festettunk es szinten ezzel a festekkel. Illetve a ferjem. :) Ablak nyitva volt egy jo darabig, meg csukva volt az ajto, de ugyanugy kiszivargott a festekszag. Szerencsere csak egy darabig ereztem, persze ha bemennek a szobaba, ott biztosan eroteljesebben ereznem. De sztem sem lehet gond, az elso babanal meg en is segitettem es egeszseges a lanyom. :)
2015. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!