Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KI hany hetesen rendezte be a...

KI hany hetesen rendezte be a babaagyat?

Figyelt kérdés

#babaagy
2015. febr. 16. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Amikor mi hazahoztuka kórházból, akkor még nem volt összerakva a kiságy. 2 héttel korábban érkezett a baba. Betettem a babakocsimózesbe a nappaliban és annyira édesen aludt benne, hogy az első 5-6 hetét abban aludta át.

A kiságyat összeraktuk a 2-3. hét körül, mondta védőnő, hogy ha majd már elkezd mozgolódni jobban, akkor lassan a kiságyat beszerezhetnénk (kb. a 20. héten vettük meg), úgyhogy összeraktuk és az volt a ruhatároló egy ideig. Berendezni akkor rendeztem be végülis, amikor átkültözött a mózesből, kb. 6 hetesen.

2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi kaptuk a kiságyat egy barátnőmtől - kölcsön :) - igy mikor el tudtuk tőle hozni, akkor össze is raktuk, ez úgy a 28. hét körül volt. A kókuszmatrac benne volt, arra húztunk huzatot, de az ágynemű, plédek stb, csak később került kiságyba. Nekem is egy ideig babaholmik tárolására szolgált. :)
2015. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
30 és a 35 hét között. akkor rendeztünk be mindent mostam ki. így akkor szereltük össze a kiságyat is:)
2015. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a 36. héttől állt, le volt takarva egy pléddel, és alatta összehajtva a tiszta ágynemű...de beágyazni csak a férjem ágyazta be míg korházba voltunk.
2015. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36. héten. Akkortól nem dolgoztam, itthon voltam, akkor foglaltam le magam ilyenekkel.
2015. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

34 héten rakta össze a férjem,39 hetesen húztam fel az ágyneműt,letakartam.

40 hkm

2015. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kiságy már nagyon hamar fel volt állítva,de berendezni,matrac,huzat stb,csak szülés után mikor jöttünk haza a kórházból:) Előtte minek?! Csak porosodik:)
2015. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 37. hét tájékán. Akkor varrtuk neki a férjemmel az ágyneműt, rácsvédőt stb. Ő szabott én meg varrtam. Csak hobby szinten varrok, de kitaláltam, hogy majd megcsináljuk. Szuper lett. Emlékszem álltunk a kész kiságy felett és mondtam a férjemnek, hogy nem bírom kivárni, míg itt lesz. Az a 3 hét tényleg egy örökkévalóságnak tűnt.
2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!