Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válaszolnátok egy intim kérdésre?

Válaszolnátok egy intim kérdésre?

Figyelt kérdés
Ezt a dokitól tuti nem merném megkérdezni, de hátha van valakinek tapasztalata a témában. Anális szex terhesen? Egészséges terhesség esetén, mikor a normál szex nincs megtiltva ezt is szabad?
2015. febr. 17. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Akkor írd azt, hogy te nem preferálod, ne azt, hogy a másik ribi.
2015. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan nőgyógyász, aki azt mondaná akár terhesen, akár nem terhesen, hogy csináld, egyrészt a fertőzésveszély, másrészt a sérülésveszély miatt. Mi nagyon ritkán csináljuk, ha kedvem van hozzá. Egyszer terhesen is csináltuk, mert kívántam. Nem lett belőle baj. Ami fontos, hogy a higiéniára még jobban kell figyelni és csak óvszerben. A dokim véleménye az anális szexről az, hogy ritkán, nagyon ritkán belefér, nagyon ritkán ő is csinálja a feleségével, így mint férfi azt mondja, hogy szökőévente belefér, de mint orvos, azt mondja, hogy soha.
2015. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Most miért lenne ribi? Ha neki ez jó akkor csinálja. Szerintem semmi gondot nem okoz.

Aki szereti az anális szexet az már egyből ribi? Ennyi erővel te meg prűd pi**a vagy? :)

2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A "ribi" szó az én szótáramban egy olyan nő jelzője aki pénzért árulja a testét, az én életemben viszont a férjem az egyetlen férfi, nem kéne más, se pénzért sem ingyen. Az meg hogy mit szeretünk csinálni a hálószobában a 4 fal között, szerintem semmilyen szinten nem minősít minket, nyilván mindenki azt csinál amit szeret. A kérdésem csak annyi lett volna, hogy járhat e bármiféle veszéllyel a babára nézve?
2015. febr. 17. 19:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as. Fogalmam sincsen, hogy lesz-e olyan, hogy megkívánom a terhességem alatt, de előfordulhat, így gondoltam előre tájékozódom...:) Egyébként mi sem túl gyakran csináljuk...
2015. febr. 17. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem semmi gondot nem okozhat, főleg hogy a vaginális szex sincs megtiltva, csak persze a higéniára kell odafigyelni de gondolom ezzel tisztában vagy :) Hú amúgy én annyit hozzá tennék csajok, hogy mi egyszer megakartuk próbálni de iszonyúan fájt nem is bírtam :D
2015. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már... Ribi az, aki mindenkivel összefekszik. Hogy az ember miket perverzkedik a házastársával, az ilyen szempontból lényegtelen ameddig csak egymással csinálják és nem fűvel - fával.


Nekem mondjuk nem esne jól meg félnék a fertőzésektől. Ráadásul van egy kis aranyerem is, ami mindig visszajön.

2015. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem akármilyen kínos is ez a téma, orvos jobban fogja tudni mint mi.


Én pl sima szexet sem merem, első trimeszterben vagyok. Inkább megvárom a másodikat vele.

2015. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én terhesség alatt csak azt kìvántam, pedig előtte-utána ritkán. Minden rendben volt! Nyilván oda kell figyelni, hogy nincs vándorlás közben! :)
2015. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokták javasolni. Tiltva nincs, de sok a hátulütője (szó szerint :D).

Ilyenkor megnő az alhasi vérbőség, gyengül az erek állapota, könnyebben berepedhet a végbél, könnyebben pattanhatnak el hajszálerek, lehet vérzés.

A másik ok, ami miatt nem javasolt, az pedig a székrekedés miatt van. A kismamák döntő többsége szenved székrekedéstől, ami önmagában is elég nagy szenvedés, megint megnő a sérülés veszélye. Sokaknak terhesség alatt/után jön ki az aranyér, ami fájdalmas is... Szóval, az ilyesmire érdemes odafigyelni.

Ha van kedvetek és csinálnátok, óvszer, és legyen kéznél síkosító.

2015. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!