Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy mostanaban...

Normalis, hogy mostanaban nagyon kifaradok? 34khm

Figyelt kérdés
Eddig is nagyon aktiv terhes voltam es most is az vagyok...Dolgozom es keveset pihenek,nem nagyon hagyom el magam!De mar egy jo 4hete nagyon kifaradok abban amit csinalok eppen(eszrevettem h sokkal lasabb vagyok,kalapal a szivem a lepcsozesnel vagy nagyobb dombnal)
2015. febr. 18. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, h az. Jelez a szervezeted, h lassíts.
2015. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En szerintem is normalis,mert abszolut nem hanyagolom el magam es nem is vagyok lusta....megis avval piszkalnak a kornyezetemben h nem eleg h meg dolgozok 7-20ig a szabadnapomon hazimunka,bevasarlas,ugyintezes meg szerintuk tornaznom is kene mert nem fogok tudni szulni
2015. febr. 18. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Gondolj bele, akik veszélyeztetett terhesként fekvésre vannak ítélve, ők is szülnek :)

Csinálj mindent, ahogy jól esik, a saját tempódban :)

2015. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kik szerint?

A babád a legfontosabb rá gondolj,a többi megvár!

2015. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!