Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jónás naptár szerint milyen...

Jónás naptár szerint milyen nemű lesz a babánk?

Figyelt kérdés
Én 1981.07.08 án szülletem.Most 12 hetes terhes vagyok, az utolsó menszim november 27 volt, de november 26 án úgy voltunk együtt, és dec első hetében.
2015. febr. 19. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

jónás naptár a hold szerinti ovulációs napokat jósolja meg...

a kínai fogantatásnaptár meg a nemét jósolja meg. ehhez azt kell beírni, hogy hány éves vagy és melyik hónapban fogant a baba. novemberre és decemberre is fiút ír 34 évesen


egyébként ha november 27. jött meg, akkor nov 26-án nem eshettél teherbe, hisz a 2 mensi félidejében van az ovuláció

2015. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 33 éves vagyok
2015. febr. 19. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs, a hónapot nem néztem. akkor is fiú jön ki. de beírod a googlebe és kidobja a naptárt meg kalkulátorokat, te is be tudod pötyögni ezt a két adatot...
2015. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!