Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sargas folyas 4-5 hetesen,...

Szeretnenk kérdése:

Sargas folyas 4-5 hetesen, mennyire normalis?

Figyelt kérdés
Nem viszket nem faj , orvosnal voltam kedden de meg nem latott semmit, marcius elso heteben kell mennem vissza. Ez a sargas feheres folyas inkabb reggel nagyon eros , emelle matol eros fejfajas jott. ezek a tunetek normalisak?

2015. febr. 20. 08:33
 1/5 anonim válasza:
én a harmadikat várom, mindegyiknél volt elég erős szagú folyásom, sokszor kellemetlenül is éreztem magam, de valamiért csak a középső gyereknél reagálta le az orvos, akkor adott vmi gyenge kúpot. A fejfájás sajnos teljesen normális, panadolt időnként bevehetsz, erősebbet semmiképp. De ha most vizsgált az orvos, és nem szólt semmit a folyásról, akkor biztos csak a normális terhességi tünet, ne aggódj
2015. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Es neked konnyu babavarast! :) nekem az elso es mindent eszreveszek magamon , kicsit visszakellenne vennem azt hiszem !
2015. febr. 20. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sárgás a folyásom.

Nem viszket, szagtalan, és nagyon kevés (kétnaponta látom csak a vécépapíron nagydolog után.)


Voltam vér- és vizeletvizsgálaton és negatív lett minden, szóval normális.


15 hkm

2015. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nekem is volt és orvos nem mondta hogy baj lenne. Szerintem nem kéne visszavenned, jó ha észreveszed a dolgokat és jelzed a dokinak. Csak aggódni nem kell mindenen. :) boldog babavárást!
2015. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a válaszotokat!!! :) nektek is boldogok babavarast és jo babazast !! :D
2015. febr. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!