Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknél jelentkezett...

Kismamák! Akiknél jelentkezett a terhességnek valamilyen pozitív hatása, volt akiknél szülés utan is megmaradt?

Figyelt kérdés
Például szebb, egészségesebb lett a hajatok, nem zsírosodott annyira vagy megszépült a bőrötök, kevésbé izzadtatok, lassabban nőt a szőrötök stb stb.. Volt akinél tartósnak bizonyultak ezek? Vagy a szülés utan törvényszerű, hogy elmúlnak es minden a régi lesz?

2015. febr. 20. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hajam dús és selymes volt, szülés után meg hullott és mint a szalma olyan száraz volt. most olyan mint volt a terhesség előtt
2015. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon zsíros a bőröm és a hajam is gyorsan zsírosodik. Terhesség alatt a bőröm csodaszép volt, egyáltalán nem zsírosodott, a hajamat is elég volt hetente egyszer megmosni. Szülés után kb 2-3 héttel ugyanolyan lett mint terhesség előtt volt :(((((
2015. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A hajhullás engem is kikészitett szülés után, a szép, terhesség alatti dús hajam olyan szinten kezdett el hullani, hogy csomókban állt mindenütt. Azt hittem sosem lesz vége. Aztán most már féléves a kislányom, a hajam is rendbe jött úgy látom, nőnek a baba hajak, érdekesen égnek áll a sok kis pár centis hajszál... :)
2015. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyű volt a hajam és a bőröm is terhesség alatt, ráadásul totál kiszőrösödtem, de szerencsére minden visszaállt a régi kerékvágásba :D
2015. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen általában pont így van, mint előttem írták. Aki szép volt csúnya lesz, és visszaváltozik. Aki csúnya volt szép lesz, visszaváltozik. Minden visszaáll, kivéve a fölös kilók, ha sokat szedtél fel és a striák, ha olyan bőrtípus vagy, de a zsírosság és a haj minősége visszaváltozik. Imádom a dús hajamat, de tudom, hogy szülés után a fölösleg távozik. Egyébként nincs több hajad most sem, csak a hormonok hatására nem hullik a fölösleg. De szülés után vedlés van. :D
2015. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hat ezt szomorúan hallom :(

Nálam csak jo dolgok jelentkeztek, a hajam dús, nem kell annyit mosni. Sokkal kevesebbet izzadok es az izzadsagom is konkrétan szagtalan lett :D a szorom meg nem nő :D a borom eddig is szep volt de most meg konkrétan hibátlan. Akkor kiélvezem, mert mar nem sokáig lesz ilyen.

2015. febr. 20. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogy világéletemben fagyosszent voltam, az is a rosszabbik fajtából. 35 fokban is képes voltam fázni, és melegítőben járni. Télen szinte az egész szekrényt magamra vettem ,de így is megfagytam. Az első terhességem alatt ez olyan fordulatot vett, hogy a téli fagyokban is csak póló-pulóver-kabátban mentem az utcára, itthon pedig elég volt 1 póló.

Nálam szerencsére ez megmaradt, nem lettem újra fagyosszent.

2015. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Terhessègem alatt fènyes ès dùs volt a hajam, szülès után hullott, most olyan mint terhessèg előtt, kivève, hogy 2x olyan hosszù.

A bőrőm szülès òta szárazabb, a körmöm is gyengèbb.

A szőrzetem terhesen alig nőtt, ès ritkább is volt, sajnos et nem maradt meg.

Sokkal izzadòsabb is lettem, mint terhessèg előtt, terhesen szinte állandòan izzadtam, igaz èn nyáron voltam a 3. Trimeszterbe.

2015. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó volna ha megmaradna pár dolog, főleg az izzadással voltak problémáim, izzadós voltam, most meg kevésé izzadok és ha izzadok is teljesen szagtalan (azelőtt sem voltam büdös azért, de kétszer ugyanazt a pólót nem igen tudtam felvenni...) Szóval ennek nagyon örülnék, na meg a hajam is jó volna ha így maradna :D
2015. febr. 20. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Én terhesség óta szeretem a tökfőzeléket :))

Már 2 éves a lányom, de a mai napig szeretem, várandósság előtt pedig rá nem bírtam nézni, nálam ez a pozitívum maradt meg.

A 9 hónap alatt szünetelt a kb. havonta jelentkező migrénem, de ez sajnos a szülés után visszatért.

2015. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!