Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamik, hogy...

32 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Nektek is vannak új tüneteitek, kellemetlenségek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Sehol senki, aki a 32.hét környékén jár?
2015. febr. 22. 09:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 33.héten járok a 3.babánkat várom és ezzel a picúrral az elejétől nehezebben viselem a pocakos létet,de tegnap nagyon sokat keményedett a pocakom!!!Egyébként egyenlőre semmi újdonság....Te hogy vagy?
2015. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én mindjárt 33 hetes leszek, első baba, és nagyon mázlista vagyok, eddig szinte semmi kellemetlenségem nem volt. Még aludni is jól tudok, dolgozni járok, mindent tudok csinálni. Na jó, a lehajolás kezd kényelmetlen lenni, meg figyelnem kell kicsit arra, hogy mit eszem, mert néha bejön egy kis gyomorégés. De mindent összevetve igazán nem panaszkodhatok :) Ti hogy vagytok? Baba dolgai már megvannak? Hol fogtok szülni?
2015. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az első 3 hónap nehéz volt, majd jött a szuper 2.trimeszter, jól éreztem magam, viszont múlthét óta van 1-2 nem túl kellemes tunetem, pl hirtelen szuro fájdalmat érzek a huvelyemben. illetve a terhesség alatt végre megszépült a borom, de 1 hete megint kijöttek a ragyáim, illetve minden este úgy elkezd viszketni a borom az egész testemen, hogy fizikailag fáj. Plusz persze ott van az egyre kényelmetlenebb pocak is, de az normális...csak kíváncsi voltam, hogy másnak is vannak-e hasonló "problémái". :)

Egyébként első baba, 33.hetet töltöm, és majd márciusban akarunk bevásárolni. Egyelőre a babaszobát rendeztük csak be. :)

2015. febr. 25. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én most fogom kezdeni a 32. hetet és ő a 3.babó!Vele én is rosszul viselem, kezdetben a vérnyomás problémáim miatt aztán kijöttek a visszereim és pár napja meg keményedek elég sokszor, főleg ha felállok vagy helyet változtatok, de olyan is előfordul, hogy semmit nem csinálok akkor is!Mondjuk az uh-n kiderült, hogy a méretei alapján 2 héttel nagyobb, mint a számított szerint, de még akkor is korainak tartom az elmúlt pár napban ezt a sok keményedést!
2015. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, szegény! És a doki mit mond, normális ez a sok keményedés?

Nálam a baba nyomja ki magát és feszíti a hasam, de gondolom ez nem tartozik a keményedés kategóriába, mert mindig csak 1 vagy max 2 helyen jelenik meg egy nagyobb dudor. :)

2015. febr. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!