Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes kismamák hogy...

29-30 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit mozog a babátok? Mennyit híztatok idáig? Esetleges kellemetlenségek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vasárnap leszek 29 hetes.

Én nagyon jól vagyok, nem panaszkodhatok.:-) Egyedül az okoz egy pici kellemetlensèget, hogy már fejvègű, ezért negyed óránkènt pisilni járok, és jön összesen 3 csepp.:-) Ezen kívül semmi. Nincsenek kemènyedèseim, nem fáj semmim.

3 kg-ot híztam eddig.

Baba sokat mocorog, csuklik. Egyébként kislány lesz.

S te, hogy vagy?

2014. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sziasztok,én 29+4 hkm vok,sokat hiztam (15 kg),az elején nem figyeltem oda az étkezésre igy hamar és könnyen felszaladt.Elég nagy a pocim igy már kényelmetlen sok minden .egy hete kb.enyhe menzesz szerű fájásaim vannak,de 3szem magnéziumtól elmúlik.Sokat agyalok a szülésen,eléggé félek tőle,meg úgy mindentől még.Remélem ez változni fog :) a mozgását tekintve pedig néha úgy mocorog hogy az kellemetlen,de nagyon élvezem :) de van viszont amikor úgy fordul hogy alig érzem.
2014. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én 29+2 hetes vagyok, első baba, fiút várok. Nagyon aktív, csak úgy hullámzik a hasam, kinyomja magát a bordáim közt, alatt, meg mikor hol. Néha nekem is kellemetlen a mozgása, de örülök, hogy mindig tudatja, itt vagyok. 5kg-ot híztam eddig, székrekedés, hashúzódás akad olykor. Az alvási póz megtalálása is nehezebb, na meg az, hogy hogy másszak ki az ágyból. Engem is foglalkoztat a szülés, még nincs bennem félelem, remélem nem is lesz. A szoptatásról olvasok könyvet, mintha a mellem is készülne rá. Remélem a továbbiakban is hasonlóan problémamentes lesz minden! Minden jót Nektek!

2014. dec. 6. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 29. hétben vagyok, eddig kb. 10 kgt híztam. Mivel ez a harmadik babám, nincs időm "terhesnek lenni" a többiek mellett. Januárt tervezem a felkészülés hónapjának, akkor vásárolok majd magamnak, meg ami a picinek kell. Nekem eddig két császárom volt, ez is az lesz, ettől kicsit félek, mert a második után nagyon megmaradt az első két nap fájdalomérzete. A esténként elég aktív, de éjszaka már nyugodtan alszik, teljesen másképpen mozog mint az első kettő ( Ők lányok, most fiút várunk). De nagyon hamar itt lesz a február, jön a karácsony, aztán a január még egy nyugisabb hónap, februártól meg jönnek a heti orvosprogramok, és mindjárt a szülészeten találjuk magunkat! :)
2014. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!