Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes vagyok, és múlt héten...

17hetes vagyok, és múlt héten a doki 3100-asnak mérte a méhszájamat. Mennyire veszélyes ez szerintetek? A védőnő azt mondta, hogy gyakori a többedik terhességnél (nekem ez a 2. ), hogy ilyen értéket mérnek már ennyi hetesen, de azért én aggódok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 hetesen 2100 volt. Igaz, 4. baba :)) Mégis csak a 38. héten szültem, de a többiek is a 38-39. héten születtek.
2010. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem 24+3hetesen mondta a doki,hogy 3100as a méhszáj.Mikor rákérdeztem,hogy ez mit jelent,nevetve annyit mondott,hogy olyan,mintha nem is mondott volna semmit.Ne aggódjak!De akkor minek mondta?!Hozzátette,hogy a belső méhszáj teljesen zárt,a középső sem rövidül,és ez így a 2.babával normális.Főleg,hogy 2008októberében szültem.

Úgyhogy nyugodjunk meg :-)

igaz azóta több "drasztikus" számomra kímélő dolgot vezettem be a 15hónapos fiammal.A babakocsit a 2lépcsőfokon is üresbe viszem le,aztán odasétálunk a gyerekkel,a fürdőbe tettem egy sámlit,amire kiemelem a babát,és ott törlöm,öltöztetem,majd a saját lábán sétál a szobába,az etetőszékig...és amennyit tudok pihenek.Vele alszom délutánonként :-)

2010. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz, én is a 2. babámat várom és nekem 20 hetesen volt 2100, erre azt mondta az orvos, h teljesen normális a 2. terhességnél, de még az elsőnél is az lenne. Ráadásul nekem az 1.-vel volt 22 hetesen 1111-es méhszájam!!! Na, azzal tényleg feküdnöm kellett, de így is majdnem túlhordtam, szóval ne parázz! Nincs semmi baj.
2010. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem végig ennyi volt és 41 hétre szültem császárral!Szóval ne aggódj.

2010. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem első baba, de a 15. héttől ennyi az értékem. Nekem annyit mondott a doki, hogy innentől kezdve semmi szeretkezés, és kádnyi vízben való fürdés.
2010. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!