Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan oldalt, ami...

Hol találok olyan oldalt, ami leírja, hogy a terhesség melyik hetében, szakaszában mi történik?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy pontos legyek, találtam ilyen oldalt, csak elkavartam. Egyik barátnőm babát vár, és szeretnék kicsit utánaolvasni, hogy ha feljön a téma, ne csak nézzek, mint egy rakás szerencsétlenség. :D Köszi! :)

2015. febr. 22. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kismamablog.hu, a hírlevélsorozatra kell ott feliratkozni, és minden héten kapod, hogy mi történik éppen ababával ,mije fejlődik stb.
2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Van jó pár: beírod google-ba "terhesség hétről hétre".

2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, ez az! :) Második, ez az oldal is nagyon hasznos, mindkettőtöknek köszi! =)
2015. febr. 22. 15:08
 4/5 anonim válasza:

Esetleg, ha okos telefonod van, töltsd le ezt a progit:

Baba mama. Nemcsak leírja, hogy hányadik hétben mi történik, hanem mellette mutatja a képet is. Számol egy kis ablakban visszafele, hogy hány nap van szülésig, mutatja, hogy ezen a héten hány hetes vagy. Meg MINDENT mit a terhességről/ben tudni érdemes. Baba nevek, táplálkozás,mit szabad és mit nem.. szuper program ajánlom minden Kismaminak! (bocsi, hogy ilyen hosszú voltam! :-)

2015. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz! :D Azt az applikációt is megnézem, mondjuk nem biztos, hogy fent lesz a telefonomon, ugyanis nem én vagyok a kismama, és "picit" félreérthető lenne. :D
2015. febr. 22. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!