Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellfeszulés törvényszerű a...

A mellfeszulés törvényszerű a terhesség korai szakaszaban?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok es akarkivel beszelem mindenki azon panaszkodik ,h a melle majd leszakadt a terhesség elején ..meg hogy ez volt az elso jel..nem ertem nekem ugyan akkor egy ér sincs rajta nem is sotetebb nem is viszket nem feszul..enyhe hasszurkakon kivul olyan mintha misem tortent volna. nem mintha annyira hianyoznanak a kellemetlen tunetek ..de miert van ez ? H pl nekem semmi bajom a mellemel sok masnak meg feszul ..lehet nem lesz majd eleg tejem?:(

2015. jan. 10. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Semelyik tünet sem törvényszerű. Nem ettől függ a tej mennyisége.
2015. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez is olyan dolog mint a hányinger-hányás.Aki szerencsés az megússza aki nem az szenved sajnos.Első terhességemnél nem emlékszem hogy lett volna mell feszülés és fájdalom.Most pedig kezdettől kezdve majd meg veszek tőle.

Lehet neked van valami más ami másnak nincs ;)

2015. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat ezaz hogy szinte semmi tünetet nem veszek észre magamon .. mintha nem is lenne ott a kicsim :(
2015. jan. 10. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a hányást is megúszod, sokáig lesz ez ám így! Türelem!
2015. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak szülés utàn éreztem mell feszülést de azt is csak két szopi közt mert annyira tele voltam. Kb.6 hónapos volt a fiam amikor egy ér elkezdett làtszódni úgy hogy ezek nem törvényszerűek. Ja és ennek ellenére annxi tejem van meg most is hogy simán tudok fejni is ha kell.

10 honapos màr a fiam úgyhogy ezen se aggódj!

2015. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem émelygés és kajaundor volt csak először a tünet. Amikor ez elmúlt, 10 hetesen, akkor jött a mellfeszülés.
2015. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kávénak a szaga még jobban tetszik mint eddig,és ugyan úgy iszom (persze nagyon keveset a babuci miatt,de az orvos azt mondta egy kis csésze kávé megengedett). Voltmég így valaki?
2015. jan. 11. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

7+4hetes kismama vagyok de nekem az elején volt mellfeszülés és puffadás de ezek meg szüntek ugyhogy,most semmi tünetem nincsen még meg is ilyedtem hogy,valami baj történt odabent de ma megnyugtatak hogy nincsen semmi baj a tünetek jönnek mennek! Ja ikreket vàrok!

2015. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg erős kávés voltam, de amikor betöltöttem a 6. hetet, még a szagától is rosszul lettem.
2015. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!