Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélemény erröl a babakocs...

Mi a vélemény erröl a babakocsiról?

Figyelt kérdés
Giraffe Club SH-269A
2010. febr. 12. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttnek szerintem annyira nem lenne jó. Egyrészt nem dönthető vízszintesig, másrészt a tolás iránya nem változtatható. Így az első szembeszélnél rémesen fogja érezni magát a baba.

Ilyen árban az ezt nézd meg inkább:

[link]

2010. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon tetszik az is amit mutattál, de amit én kérdeztem azt már megvettük. tologattam meg összeraktam de a abab még nem született meg, igy csak azt nem tudom hogy valaki használéta e már.?

amugy lehet fekjtetni vizszintesen, kiprobáltam az a kar fordithato mindkét irányba és bolygo kereke van.

2010. febr. 12. 21:27
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és adtak hozzá hordozot is, a kocsi 27 ezer volt a hordozo meg 13 ezer..
2010. febr. 12. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkettő tetszik.még mi is gondolkozunk milyen legyen a kocsi...
2010. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baby design-t egész újszülött kortól lehet használni?Bocsi az off-ért
2010. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

jónak tűnik,és ára is korrekt volt.

nem értem kedves első hozzászolót, szerinte nem jó, mert nem tudod két irányból tolni (pedig lehet),erre ajánl egy olyat amit aztán tényleg nem lehet kétirányból tolni.

2010. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh bocs, tényleg tolható. Akkor viszont rendben van. Egyébként jól néz ki. Melyik színt vettétek meg?
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Off-ként: (bocsi)

Használható újszülöttnek.


És az előttem hozzászólónak részlet a leírásából:


A mózeskosarat egyszerűen sport babakocsivá alakíthatja a következő pár lépéssel:


- Háttámlát az üllő pozíciók egyikébe helyezi

- Tolókart átfordítja


Az átfordítható tolókar sokszor hasznos plusznak bizonyul.

Például:

Remekül használható, mózeskosárból sportrészbe szoktatáskor

2010. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok a világosbarnát vettük meg, mert csak 4 szimnben volt kék, narancs sárga, piros meg világos és sötétbarna keveréke. mi az utobbit vettük meg, egyenlöre nem tudom még hogy fiu vagy lány lesz e ? és tesot is szeretnénk igy jobb ez a semleges szin. tegnap szétszedtem, forgattam, megtanultam használni, eddig taljesen meg vagyok elégedve vele, táskátr veszek majd hozz kb 3000-t lehet venni.
2010. febr. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!