Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baby Merc babakocsit vett...

Baby Merc babakocsit vett valakai a Klerbe (Lurdy Ház)? S meg voltatok vele elégedve? Tényleg 38 színből lehet választani? Kinéztem a Tesz-veszen s nagyon tetszik. Vélemény a babakocsiról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 1 hónapja vettük meg, vaterán hirdették, meg a tesz-vesz oldalon. Nagyon jó áron lehet hozzájutni, és ha belegondolunk mennyi minden van hozzá, igen csak megéri. Mi Bordó-Bézs színbe vettük meg a Baby Merc Agat Lux babakocsit, 51.900 Ft-ért és tényleg ugy van minden ahogy az oldalon le van irva. Leütöttük az árat egyeztettünk a hirdetővel és a lurdy házban meglehetett nézni, gyönyörű volt és több szín, fajta közül lehet még választani. Át is vettük, nem volt kétséges hogy vegyük e meg vagy ne. Egyből beleszerettünk. Hatalmassak a kerekei kb 30 cm átmérőjű és minden van hozzá ami csak kellhet. Hazavittük, szinte szétszedtük, nagyon praktikus, sok állitási lehetősége van, és imádjuk, remélem a kislányunk is élvezni fogja milyen jó nagy babakocsija van. Nálunk az első szempont babakocsi választásnál a nagyobb kerék volt. Aztán találtam rá és szerettünk belé. Ajánlom mindenképp. Árban verhetettlen. Néztem hasonló felszeretségű kocsikat persze joval kissebb kerekekkel kb. 150 ezer ft-ért...! Nagyon boldog babavárást nektek. 27 hetes kismama
2009. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Ti a hordozósat vettétek?S hány funkciós?Mózes is van hozzá?Egyből el lehet hozni vagy megrendelés után?Mindenképpen megnézem,mert nagyon tetszik!

Neked is boldog babavárást!

2009. szept. 25. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

4 funkciósat vettük, hordozóval, mózessel együtt. És pont jó mert téliesíttet, ami nálunk még egyfontos szempont volt mert december végére vagyok kiírva. Mi egyből elhozhattuk, mert a szín amit választottunk volt raktáron, de a legtöbb színből mindig van. Ezt a típust vettük: [link]

szia

2009. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!