Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallott már valaki olyan...

Hallott már valaki olyan eseteket, történeteket, hogy terhesség alatt minden rendeben, minden negatív és mégis down-szindrómás lett a babóca?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem down-szindrómás lett, hanem polland szindrómás vagyis a jobb oldalt hiányzik a 4.,5.,6. bordája.Nyolc hónapos volt már a lelkem amikor észre lehetett venni hogy valami nem stimmel.
2015. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem születéskor sérült.
2015. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A down kórra, vagy a down szindrómára gondolsz? Tudom, mit írtál, csak sokszor keverik a kettőt, ezért kérdezem.
2015. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen nekem is minden rendben volt, igaz az enyém sem down-os , sőt a mai napig nincs diagnózisunk, mert minden lelete negatív, mégis sérült szellemileg is és mozgásban is le van maradva és nálam a szülésnél is minden rendben volt (15 éves)
2015. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Dévényre jártunk a fiammal, mert kicsit laza volt. Az egyik alkalommal telefonált a terapeutának egy anyuka,hogy mikor tudná elkezdeni kezelni a kezelést, mert bár terhesség alatt nem látták, de Down-os lett a baba.

Sajnos hiába a szűrés 4-5 % százalék esély van rá.

2015. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLoss ***** válasza:
A bölcsibe ahol dolgozom, egy családnak a 3. gyermeke lett down-os, úgy hogy minden vizsgálat rendben találta a babát, születéskor derült ki.
2015. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek Down-os babája született és nem tudták a terhesség alatt, hogy beteg lesz a baba. A terhessége alatt nem volt probléma, azt viszont nem tudom, hogy a kötelezőkön kívül végeztetett-e bármilyen ilyen irányú vizsgálatot.
2015. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Együtt szültem egy 20 éves lánnyal. Az ő babájáról is szüléskor derült ki, leletei rendben voltak.
2015. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!