Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 naposan kellene már...

4+3 naposan kellene már látszódnia az uh-n valaminek, vagy még bőven jó vagyok így hogy nem lát semmit a doki?

Figyelt kérdés

Tudom, korán mentem, de volt rá okom.

Ma azt mondta a doki,hogy petezsákot sem lát, viszont enyhén meg van nagyobbodva a méhem és 20 mm-es az endometrium. Ő terhességre tippel, de szeretné kizárni a méhen kívülit,így vérvételre kell mennem holnap.


2015. febr. 23. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ráér még, hiszen épphogy csak nem jött meg.
2015. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem még 5 hetesen sem látott semmit, következő héten már igen, ilyen korán még a napok is sokat számítanak.
2015. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még semminek nem kell látszódnia, nyugi.
2015. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5 hetesen max a petezsák látszik, vagy még az sem. Én is mivel anya az ultrahangon dolgozik, kíváncsiságból megnéztük mikor 5 hetes voltam. Annyi látszott, hogy meg van nagyobbodva a méhem. Szóval ott növekszik valaki, nyugi. :)) Annyi hogy az nem nőgyógyászati UH volt. De mindegy, egy hét múlva voltam nőgyógyásznál és csak 3,4 mm-es volt az embrió, szóval nem csoda hogy nem látszott semmi.
2015. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen annyit tudott mondani,hogy méhen belül lát valamit,de menjek vissza 10 nap múlva. Vett kenetmintát is,nehogy esetleg valami más legyen amit lát,nem pedig baba. Szóval ne aggódj,teljesen normális,hogy ilyenkor még vagy semmit nem lát vagy csak valami kis pöttyöt.
2015. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de pöttyöt sem látott még méhen belül.

Pont a méhen kivüli kizárása miatt mentem ma.

De egyenlőre nem tudta kizárni.

Vérvételre kell mennem.

2015. febr. 23. 17:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen,engem is elküldött vérvételre,de csak miután megbizonyosodott róla,hogy terhes vagyok. Amikor visszamentem 10 nap múlva,akkor adta ki a vizelet és vérvétel beutalókat.
2015. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem az első vérvételre kell mennem, hanem Béta HCG tesztre, mert nem tudta kizárni a méhen kívüli terhességet.
2015. febr. 23. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaaa értem. Hát igen akkor viszont kell is. Reméljük,méhen belül van.
2015. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem..

A teszt erősödött, ma már nagyon hasonló volt a controll csik a tesztcsíkhoz...

Csak a derekam akar leszakadni már napok óta.

2015. febr. 23. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!