Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit kiír a doki veszélyeztete...

Akit kiír a doki veszélyeztetett terhesnek, az már nem is mehet vissza dolgozni később se?

Figyelt kérdés

6 hetes korom óta itthon vagyok. vagyis 2 hete. Barnázgatással maradtam itthon, de szerencsére már jól vagyok. irodai munkát végzek, igaz egy kicsit stresszes, és napi 1 órát utazok a munkahelyre.

Most jól érzem magam, de nem tudom, h visszamehetnék-e dolgozni még pár hónapot vagy sem? Tudom, hogy majd a doki dönt, de azt nem tudom, hogy van-e értelme, meg van- e erre lehetőség. Jó lenne még emberek között lenni, de persze a baba a legfontosabb.



2015. febr. 16. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a doki úgy dönt, hogy a probléma elhárult akkor visszamehetsz dolgozni. Én a 8. héttöl voltam otthon, először hematóma miatt, mire az elmúlt kezdődtek az erős görcsök (felegyenesedni sem tudtam), majd harántfekvés miatt lettem veszélyeztetett így nekem végig maradnom kellett. De vannak olyan kismamák akiknél megszűnik a veszélyeztetettséget előidéző ok, ők vissza tudnak menni dolgozni.
2015. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én visszamehettem. véreztem félidőben, 2 hónapot itthon feküdtem, aztán mikor a heamatóma felszívódott és minden rendben volt akkor visszamehettem dolgozni. kérdezte a doki, hogy mit szeretnék én meg mondtam ha biztos nem jelent gondot a babának, akkor mennék. le is vett és 36. hétig még bejártam :)
2015. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!