Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok,...

28 hetes terhes vagyok, fájdogál a hasam jobb oldalamnál, gyengén nyílalgat, a baba kevesebbet, de mozog, a pocakomat is keményebbnek érzem, másnak volt e már ilyenben része?

Figyelt kérdés
Van egy kis hüvely gyulladásom (gomba)emiatt az alhasam is fáj,még orvoshoz nem tudtam eljutni!
2015. febr. 23. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hivd fel a védőnőt! Nekem is volt hasonlóm oldalt alul. Lehet h hirtelen mozdultál ...
2015. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen szúr a hasam hol jobb hol bal oldalon. Sokszor elég erősen. Van hogy rosszul mozdulok, van hogy csak magátol. Azert dokihoz mindenképp menj mielőbb.
2015. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes felhíni a dokit vagy a védőnőt, bár a védőnő valószínű a dokihoz irányít,mert azon kívül,hogy szívhangot hallgat,nem tud mit csinálni ha van valami. Nekem is nyilallgatott meg húzódott,3x1 magnézium-citritet meg délelőtt és délután 1-1 magnézium pezsgőtablettát ittam,attól enyhült. Valószínű,hogy csak egyre feljebb megy a kicsi,hiszen egyre kevesebb a helye. Én most tartok ott,hogy a gyomromnál néha nagyon nyilall ahogy jön feljebb,meg a bordámnál olyan érzés mintha megrepedt volna. 27 hetes vagyok.
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!