Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még egészséges a babám?

Lehet még egészséges a babám?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok de csak most tudtam meg és edig én elég intenziven biot szivtam. Persze ahogy megtudtam hogy terhes vagyok letettem!!!! Nem nyulok többet hozzá!!! De most félek hogy ez kàrt okoz a babába.


Szerintetek mennyi az esely hogy minden rendbe lesz?



2015. jan. 19. 19:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez orvistól kell megkérdezned, itt nem hiszem, hogy sok drogszakértő van. Ha 4 hetesen tudtad volna meg, hogy terhes vagy, azt mondanám, hogy semmi baj nincs, de 8 hét már elég sok.

Mi az a bio, amúgy?

2015. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha mostantól nem szívod akkor nem lesz gond.
2015. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Bio füvet ??
2015. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mi az a bio?
2015. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
AMúgy nem értem, hogy csak 8 hetesen tudtad meg? Nem tűnt fel, hogy 1 hónapja kimaradt a mensid?
2015. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Genetikustol tudod megkérdezni, hogy milyen kárt okozhat. De a nogyogyaszodtol is megkerdezheted.
2015. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szia. Az orvosod lehet, hogy genetikára utal(na) de a gyógyszerek/vegyszerek nem a génállományt módosítják, tehát teratológus kell ehhez. Ha akarod holnap írok neked budapesti telefonszámot. A teratológus a gyógyszerek hatásával foglalkozik, akit mondok az kifejezetten sok kismamát fogad akik gyógyszert szedtek vagy szívtak-nyaltak-szippantottak bármit is..
2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Kedves azon válaszolók, akik nem tudják, mi az a bio, ajánlom, sürgősen nézzetek utána, pláne, ha gyerekeitek is vannak.
2015. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem erre az orvos sem tud mit mondani, csak reménykedni lehet.

A bio, te is tudod, arról ismerszik meg, hogy nem tudod, miből van. Folyamatosan változtatják az összetevőket, amint az előző verziók tiltólistára kerülnek. Lehetetlen tudni, mit okoz.

2015. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok.
2015. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!