Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? Nincs semmi...

Terhes lennék? Nincs semmi különösebb jele, megjön ugyan úgy ahogy kell, nem kevesebb, nem pecsételő, ugyan úgy görcsölök.

Figyelt kérdés

Nem kívánok semmi szokatlant, nem eszek többet, nincs hányinger, se szédülés, ( na jo januarba volt másfél hétig, de fogyókúráztam, kevesebbet ettem, de ha ettem elmúlt a szédülés és a hányinger) nem vagyok kívánósabb a szokottnál. Utoljára tavaly voltam együtt valakivel, de persze védekeztünk (óvszerrel, ellenőriztük is) Nincs semmi különös jel, de olvastam, hogy terhesség alatt, a méhszáj egyre jobban felhúzódik. Az enyém a legutóbbi együttlét óta, egsre jobbam felhúzódik, és amikor megjön vsak egy kicsivel ereszkedik lentebb. Viszot ma reggel teljesen lejött ( 25-30 nap között szokott megjönni, most a kettő között vagyok) de estére annyira felhúzódott, hogy már szinte el se érem. Amúgy nyitott a méhszáj, azt olvaatam terhességkor bezárul.

Mi lehet a baj?



#terhesség #méhszáj problémák
2015. febr. 23. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rástresszelsz, képzelődsz.
2015. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi para. Van ismerősöm akinek ugyanúgy megjött stb. de nem hiszem,hogy terhes lennél. De ha nem vagy benne biztos,akkor a teszt már simán kimutatja.
2015. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De komolyan, lassna mar mindennap ellenoezom, es egyre fentebb van, az ujjam mar szinte kitorik.
2015. febr. 23. 21:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ez komoly?
2015. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem bizom a tesztekben, dokihoz meg nincs igazan idom elmenni...
2015. febr. 23. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Az lehet a baj, hogy nincs agyad. Mi a francnak piszkálod magad belül?
2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ááá, ez tuti kamu. Egy nő sem lehet ennyire idióta.
2015. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig mindkettőben jobban bízhatnál, mint az önvizsgálatodban:S


Hogy jut eszedbe ilyen hülyeség?

2015. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a teszt,27 hetes vagyok. Tévesen pozitívat nem fog mutatni. És mivel már ennyi idő eltelt,ha terhes vagy,akkor 1000 %,hogy pozitív,ha terhes vagy. Nem bizalom kérdése,főleg,ha nincs időd dokihoz menni. De előbb-utóbb el kell menned,ha aggódsz...sőt ha terhes vagy minél előbb látnia kell,hogy méhen belül van-e,mert ha kívül van,akkor sajnos muszáj küretre menni. Szóval ez nem gyerek játék,bár mint mondtam,nem hiszem,hogy baba lenne a dologban.
2015. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Azért nem kell leharapni senkinek a fejét,mert kérdez. Van ettől érdekesebb kérdés is...
2015. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!