Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos csecsemő ha répát...

5 hónapos csecsemő ha répát eszik szinte ugyan úgy jön ki mint ahogy bement, ez normális? Gyakran sötét zöldes a széklete ez is jó így?

Figyelt kérdés
4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást alapból anyatejes volt, de nem volt elég, kapott tápszereket de nem kérte egyiket sem, így orvosi és védőnői "engedélyre" elkezdtük a hozzátáplálást. Répát már régebb óta kap, és mindig úgy jön ki ahogy bemegy. Korábban villával nyomtam össze , de már több hete turmixolom neki de így is ugyan olyan mindig. A másik problémánk, hogy szinte miden széklete sötét zöldes színű, pedig még semmi zöldet neme szik. Vannak benne egy egy barnásabb foltocska de alapból én inkább sötét zöldnek látom a legtöbbször. Minden étkezés előtt cicizik 20g-120g nagyon változó, répát, almát, barackot, sütőtököt, körtét eszik, valamint tejpépet (nem HA-s).

2014. ápr. 30. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a répa nálunk sokáig egyben jött ki.
2014. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a répa nálunkk is egyben jön ki
2014. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején nálunk is apró darab répák voltak a pelusban... Már nem. Azóta nem amióta mondjuk más dolgokkal adom Neki. Mondjuk mi már 7 hónaposan vagyunk, tehát több mindent tudok Neki adni.
2014. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor most kicsit megnyugodtam, már azt hittem valami emésztési problémája van. Elég nehezen hízik, mondjuk nem egy csontkollekció gyerek mert 7kg, de elvileg heti 100-150g kellene híznia, de ez köszönő viszonyban sincs a valósággal, heti 40g ha hízik már örülök. Jó kedvű meg minden, voltunk vérvételen is, az orvos is tudja, hogy nem hízik nézte már ő is, csak féltem, hogy valamit nem vettek észre és még is baj van.
2014. ápr. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!