Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a terhesseg jelei?

Ezek a terhesseg jelei?

Figyelt kérdés
mar 7 napja kesik, erzekeny a mellbimbom, nagyon kivanos vagyok, sokkal tobbet eszek a megszokottnal, a haspuffadas is jelentkezett, megnott a feher holyasom mennyisege

2015. febr. 23. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Negativ lett lehet hogy nem mutatta jol ki ?
2015. febr. 26. 09:26
 12/16 anonim ***** válasza:
De, jól mutatta ki.
2015. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy annyira későn estél teherbe,hogy most még negatív. Nem minden ember a peteéréskor esik teherbe,ahogy a agykönyvben van... én sem akkor lettem terhes. Ha mondjuk 13-14 napja estél teherbe akkor kicsi az esély,hogy kimutatja. Én már 4 hetes voltam,amikor halvány pozitív lett a teszt és a doki is vissza hívott,mert annyit látott csak,hogy méhen belül van valami.
2015. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is késett két hetet, az első hétbe csináltam tesztet negatív lett.rá egy hétre megint csináltam és akkor meg pozitív lett.várj pár napot és utána csinálj tesztet.
2015. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
oke :)
2015. febr. 26. 19:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akinek terhessegi jelei vannak annak mar pozi tesztjei is!!!!Szoval szerintem menj orvoshoz....lehet valami nem stimmel veled..
2015. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!