Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor jelentkeztek az...

Nektek mikor jelentkeztek az a bizonyos reggeli rosszúllétek, esetleg szédülés, fáradtság? Meddig tartott, ki hogy viselte?

Figyelt kérdés
:)
2015. febr. 24. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Soha.

Nem voltam rosszul egyszer sem egész terhesség alatt.

2015. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
napra pontosan mikor 6 hetes lettem.. minden terhességemnél...3 gyerkőcöm van :)
2015. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
másfél-két hónapnál, de én nem vagyok egy hányos típus nem volt sokszor
2015. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha nem voltak ilyen tüneteim,pedig 4 terhességem volt.
2015. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 hetesen kezdodott, egesz napos hanyingerem volt, aztan 8 hetesen hanytam eloszor, majd ez csak egyre durvult, 13-14 hetes voltam, mikor a legtobbet hanytam, utoljara 18 hetesen dobtam ki a rokat ket het szunet utan. Mar azt hittem, elmult, erre csak visszatert.... Most mar remenykedem, hogy vege ennek az idoszaknak :) nagyon nehezen viseltem, de most mar nagyon jo, hogy tudok joizueket enni, es nem kinlodok :) 20 hkm
2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szédülés már amikor kimaradt a menzesz mert alapból alacsony a vérnyomásom és letettem a kávét. Fáradtság 5 hetesen, reggel sose voltam rosszul, csak este és 6 hetesen kezdődött.
2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt. Hányinger elmúlt 9 hetesen, most nemrég. A szédülés is. Fáradtság maradt de sokat alszok így nem vészes. Szóval most igy jol viselem. A hányinger és amiatti étvágytalanság rossz volt de nem vészes igy ki lehetett bírni meg nem tartott sokáig.
2015. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6tol 9 hetig de ugy hogy a viz csep is kijott belolem :S mar sokszor imadkoztam az istenhez hogy segitsen mar :D


12hkm

2015. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
napra pontosan a 8. héten kezdődött és a 10. héten (fordulónapokon) múlt el. nagyon rosszul viseltem, mert nagyevő vagyok
2015. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!