Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet csillapítani ezt...

Mivel lehet csillapítani ezt a mérhetetlen fáradságot?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok 2hete kb mindig aludnék. Nagyon zavar mert használhatatlannak érzem magam. Reggel 7kor kelek reggelizek és utána jön az álomkór nem sok mindent tudok csinálni ellene. Így kidőlök 1órára aztán 14től megint jön akkor is alszom egy kicsit. Este 9kor pedig lövik a pizsit.

2014. dec. 18. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és ugyanez a felállás nálam is, de nincs rá megoldás kell pihenni
2014. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pihenni meg sok gyümölcsöt enni
2014. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En az elso 3 honapot gyakorlatilag vegig aludtam, utana lett csak jobb.
2014. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is folyton aludtam az elején. Aztán megvolt az első vérvétel, ahol kiderült, hogy vérszegény vagyok.

Gondolom a hormonok + a vérszegénység totál kiütöttek. Mióta szedem a vasat elmúlt ez a gondom.

30 hetes kismama

2014. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad használhatatlannak vagy lustának!

Gondolj arra, hogy ha alszol, akkor az energiádat nem magadra fordítod vagy a háztartásra, hanem arra, hogy a babád fejlődjön. :)

2014. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én is hasonlóan éreztem magam, egy átlagos munkanap teljesen kimerített, este 8-kor aludtam.Én nem voltam vérszegény, egyszerűen így viseltem terhességet. Ne aggódj! Szerintem ahogy letelik a 12 hét, a fáradtság javulni fog. Lehet, hogy már előbb is. Biztonság kedvéért egy vérkép nem ártana.
2014. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én napi egy tejes kávét megittam és jobban voltam tőle. De így is 9 körül alszom, férjem mondja is, hogy menjek aludni, mert nem veszi hasznomat a gyerekek fürdetésénél, mert gyorsabban elalszom mint a gyerekek kijönnek a kádból:) De legalább napközben tudok dolgozni, egy kávé az még nem árt naponta vagy két naponta.
2014. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És minden nap este 7-től reggel 7-ig aludtam, de ezután is rámkérdeztek a munkahelyen, hogy nem kéne egész éjszakákat buliznom. :-)


El fog múlni, kitartás, aludj csak amennyi jólesik.

2014. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!