Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki igazolta a terhesség...

Ha a doki igazolta a terhességet, mennyi időn belül kell a védőnőt felkeresni? Milyen vizsgálat vár most rám?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?Általában 8-10hetesen mennek védőnőhöz,tőle kapod meg a várandós könyvecskét,így hivatalosan is kismami leszel:).Nekem azt javasolta annó a dokim,hogy a betöltött 12hét után menjek,mert addig sajna bármi lehet és nehéz lenne még a védőnő kérdezéseit is elviselni.Persze nem lett baj és Nálad sem lesz.A védőnő felveszi majd az adataidat és a párodét és elküld vérvételre,ahol megállapítják a vércsoportod és Down-kort is szűrnek,már ,ha 12 hetesen mész.

Boldog babavárást,26 heteske

2008. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
vesznek vért,7 kémcsőnyit,védőnő ad hozzá beutalót,itt néznek mindent a véredből,legközelebb12.héten lesz uh..minnél előbb menj a vérvételre, mert néznek olyan betegséget is,ami miatt a 12.hét után már nem lehet elvetetni a babát,de idegrendszeri rendellenséggel jön a világra,ismerősőmnek a gyermeke,sajn igy született,és ezzel a vizsgálattal megakadályozható lett volna...
2008. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 7 hetes vagyok. A héten igazolta a doki a terhességet. :)
2008. aug. 24. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy mindenhol máshogy megy, mert Tatabányán minden beutalót a terhesondozóban adnak és a védőnőhöz a 10. hét körül kell bejelentkezni. Szerintem nyugodtan hívd fel és kérdezd meg ott mi a menete, mikor kell menned és mik lesznek a teendőid.

Nagyon boldog babavárást :)


24 hetes kismama:)

2008. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sok boldogságot!

2008. aug. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!