Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen harmad fokban...

32 hetesen harmad fokban érett méhlepény. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n, ott mondták, hogy harmad fokban érett a méhlepény. A doki szerint ez nem gond, de azért 2 hét múlva menjek vissza kontrollra. Volt valaki meg ilyen helyzetben? Szerintetek kihúzom így a végéig?
2015. febr. 25. 13:10
 1/3 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem már 30. héten harmad fokban érett volt a lepényem. Igaz nem emiatt, de a 34. héten sürgősségi császárral lett meg a kicsim. Nem volt összefüggés a kettő között, ha csak ennyi lett volna a gond, akkor simán végig vihettem volna a terhességet.
2015. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt a 28. héttől. 38.héten a doki úgy látta jónak, hogy megcsászározza. Ja és a mamának ezek mellett még terhességi cukra és magas vérnyomása is volt. Próbált sokat pihenni és sok folyadékot ivott.
2015. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 33. héten 3. fokban volt érett a lepény, a 39. héten volt a program császárom (a baba fekvése miatt). Teljesen ép és egészséges kislányunk született.
2015. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!