Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes ikerterhes vagyok....

32 hetes ikerterhes vagyok. Eddig nem éjszakánként csak egyszer kellett pisilnem. Tegnap és tegnapelőtt már viszont vagy 6X voltam. Igaz, hogy ez azt jelenti, hogy előbb fogok szülni? Mult héten a cervixem még 2000 volt.

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit:)Most úgy fekszenek a babák,hogy jobban nyomják a hólyagot!
2008. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagy, hohy 2 babóval 32 hetesen csak egyszer kelsz fel éjszaka. Én 24 hetes vagyok és a napi átlag minimun 4 ébredés, mert az én fiam előszeretettel csak a hólyagomat rugdalja.

Sajnos ikerterhességnél várható, hogy előbb fogsz szülni de nem hiszem, hogy a 2 dolog összefüggésben lenne egymással. Van egy barátnőm aki velem egy idős, ikrei lesznek, örültünk is hogy majd együtt szülünk, mire a doki közölte vele, hogy ő 99%-ban már anyuka lesz mire én szülök.

Sok kitartást és nyugodt éjszakákat kívánok :)

2008. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem is nagyon szerencsés vagy! Én 20 hetes terhes vagyok, de kb 1 hónapja éjjelente min. 3* kelek fel pisilni.
2008. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!