Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 7hetes pocakos...

Baj lehet? 7hetes pocakos vagyok. Tegnap este szeretkeztünk a párommal, és ma reggel barnás kis folyást tapasztaltam.

Figyelt kérdés

:(( kb.5 ft-os nagyságú foltban.Azóta inkább sötét sárga, 1-2 tű fejnyi.

Együttlétnél olyan volt mintha megsértett volna.


Orvos szerint nincs baj, /csak telon beszéltünk/mert nem élénk piros vérzésről van szó.

Szerintetek???


2010. febr. 13. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ne haragudj de jó hülye dokid van. telefonon keresztül?

elmondanám, hogy nekem barnázással indult a vetélés. úgyhogy én azonnal elmennék olyan orvoshoz,aki meg is vizsgál. remélem nálad nem ez áll fenn, de inkább nézzen meg az orvos. lehet, hogy csak tényleg az együttlét okozott valamit, de ezt telefonon keresztül nem lehet biztosra mondani.

a barna is vér!

2010. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is megnézetném.de egyébként nem kell rögtön beparázni,mert lehet,hogy tényleg csak valami hajszálér pattant meg,megsérült a behatolásnál.de ha nagyon ideges vagy,inkább menj be valamelyik ügyeletre és nézesd meg magad!
2010. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem még nem írok túl későn és olvasod.. Nálam anno ugyanez volt, 7 hetes voltam, amikor szeretkeztünk egy este a párommal, s nekem másnap volt barnázásom, egész nap kis pöttyök. Én is telefonon kontaktáltam az orvossal, aki azt mondta, ha erősödik, azonnal menjek be, de ez így nem gond, hogy minimális barnázás van, mert a vetélésnél erősödik, pirosodik, ezt meg nyilván meg tudod ítélni. De azt is mondta, hogy feküdjek és pihenjek és lehetőleg a 12. hétig hanyagoljuk az együttléteket. Ne aggódj, nem szabad nagyon megijedni, állítom az rosszabbat tesz! Feküdj le és pihenj egy kicsit, vagy sokat, ahogy jól esik :)

1 éves kisfiú anyukája

2010. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok... Azt akartam még, hogy én hazamentem aznap a munából és pihentem egész délután, el is múlt a barnázás, átsárgult nekem is, de azért 2 nap múlva elmentem egy uh-ra, csak nem hagyott nyugodni a dolog!
2010. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor én ellenpélda vagyok, mert nekem nem erősödött a barna és nem váltott át vérezésbe, és elvetéltem. én nem paráztatni akarlak, csak jobbnak látnám, ha megnézne egy orvos. amúgy valószínű, hogy az együttlét miatt van, de lehet, hogy nem.
2010. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Tegnap du már nem volt semmi, de most megint van 1-2 cseppecske :((((

Inkább olyan sötét narancssárgás,hát remélem nem lesz baj, mert most a két kicsivel, még dokihoz sem tudok szaladni, majd ha apa itthon lesz.

2010. febr. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!