Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel szeretkeztünk a páromma...

Reggel szeretkeztünk a párommal, minden rendben volt, nem fájt, de most sötétebb sárgás váladék ürül belőlem a megszokott majdnem fehértől. Ugye nem okoztam bajt a babónál?

Figyelt kérdés
Érzem mozogni, nem fáj a hasam csak egy szimpla pici keményedés volt orgazmus után, mint az ilyenkor szokott. 24 hetes kismama
2008. okt. 10. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baj, amíg nincs vérzés..hüvelyből.

Akár lehetett az ondóváladék is, vagy a saját nedved, vagy csak simán a védelemmiatt felszaporodott a folyás..a sárga jelleg nem érdekes...már nekem is sok a folyásom és sárgás is, de mondta a doki, hogy semmi gond , a vizeletem is nega lett..szóval ne félj!!

Kicsit feküdj le felhúzott lábbal, hogy megnyugodjatok!!

2008. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Én is 24 hetes vagyok. Védekeztetek gumival?
2008. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
NEm védekeztünk? Mi ellen kellene?????
2008. okt. 10. 13:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem védekeztünk!!! Csak az elöbb kérdőjel lett a felkiáltó helett. :)
2008. okt. 10. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Szia második!!!

31 hetes vagyok, de terhesség alatt mi ellen is kellene a gumi?

Gondolom ha valaki a párjával van együtt akkor nem az aids miatt..terhesség ellen nem kell védekezni terhesen..gondolom én.

Ha nyitva a méhszáj, a doki szól,hogy hanyagolni kell a szexet, főleg a fertőzések miatt, de akkor már gumival sem lehet!!!

2008. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondom...mi ellen kellene védekezni? Szóval nem értem a kérdését.De mind1
2008. okt. 10. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Első és harmadik válaszoló vagyok!

Szóval mind1..de szerintem úgy van ahogy az első válaszomban.

Minden jót!!

2008. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A fertőzések ellen. Én pl így szedtem össze egy jó kis gombás fertőzést, és enekem sárgás folyásom lett utána.
2008. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni nem árt. A párodtól is összeszedhetsz valamit. Ne érts félre nem arra gondoltam hogy megcsal, hanem, ahogy mi nők is összeszedünk mindenfélét nyilvános WC-n, akkor is, ha nem ülünk rá, úgy a ffiak is. Lehet, hogy nem jelentkezik nála semmilyen tünettel, de egy terhes nő érzékenyebb a fertőzésekre. Azonkívűl nekem pl nincs megtiltva a szex, és mégis keményedéseket okoz a sperma, ha nem használunk gumit. NEm csak a természetes, egyszer bekeményedik, majd elmúllik, hanem rendszeres keményedéseket. Először nagyon megijedtem, rögtön kórház, doki, mert 5 percenként keményedtem vagy egy órán át, és ott kaptam gyógyszert, és mondták hogy bizony a szeretkezés miatt van. Ezt csak azért írtam le, hogy aki azt kérdezte, hogy védekeztetek e, nem hiszem, hogy arra gondolt, hogy a baba ellen. Szép babavárást! 33 hetes kismama.
2008. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló jellegű váladékom szokott utána lenni szinte egész nap. Ez ondó+ saját váladékod. Terhességkor eleve kicsit másabb jellegű a folyás és a PH. Szerintem ez nálad is teljesen normális. Ne aggódj!
2008. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!