Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor befordult...

Mit éreztetek mikor befordult a babátok? Vajon most fordulhatott be?

Figyelt kérdés

Egész este lent egészen a hasam alján éreztem apróbb mocorgásokat, feszítéseket illetve erősebb mozdulatokat a hasam tetején. Eddig a jobb oldalon fent és bal oldalon a combomnál éreztem mozgolódást.

azóta is úgy érzem hogy lent gyengébb fent erősebb a mozgás.

vajon most fordulhatott be? 31 hetes vagyok.

2.baba de a lányom végig fejvégű volt


2015. febr. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2015. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 baba nálam már 20 hét körül fejvégű volt, így nem éreztem semmit. A harmadik viszont 35 hetesen fordult be, nekem olyan fájdalmas volt mintha szülnék, a könnyeim folytak tőle.
2015. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A 37. héten meg faros volt. Utána fordult meg és semmit nem éreztem belőle.

2015. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit nem éreztem
2015. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

január elején éjjel arra ébredtem, hogy nagyon sajog a hasam. ekkor 4. hónapban voltam. elég durva volt amúgy is a kislegény, "lábazott" odabent, szép izmos vádlival is jött világra :) szóval decemberi ultrahangon még fejjel felfelé, januári uh-on már fejjel lefelé volt. amúgy meg tuti biztos voltam benne, hogy akkor fordult, eléggé erős érzés ám... felébredtem rá, pedig álomkóros voltam és iszonyú mélyen aludtam a terhességem első felében végig.


szerintem lehet érezni, bár én mindent, de mindent éreztem valamiért, még a kis gerinc-csigolyáit is szinte láttam a pocakon keresztül, meg a kis öklének a bütykeit - valószínűleg típus, és alkat kérdése is. (vékonyabb kismamák nincsenek úgy kipárnázva)

2015. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!