Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hetet késett a menstruáció...

Két hetet késett a menstruációm. Csináltam egy tesztet két csíkos lett. Reggelre viszont megjött. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az van hogy fuss a kórházba.
2015. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz hogy már reggel óta vérzel és nem mentél dokihoz. Nem akarod ezt a babát ugye?
2015. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendes erős menstruációs vérzésed van (sőt még ha darabos is) akkor sajnos elvetéltél (nekem 2 ilyenen volt). Ha csak pecsételsz, barnázol akkor minél hamarabb nődoki, hogy lássa életképes-e az embrió, ha igen kapsz gyógyszert, ha nem akkor sajnos el fog menni.
2015. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg jöhet,egyébként,de inkább menj el a kórházba,biztos ami biztos. Bár,ha rendes menstruációd van,akkor nem tudom,hogy vizsgálnak meg. Engem nem tudtak amikor így mentem be az ügyeletre. Akkor nem baba miatt mentem,csak iszonyatos görcseim voltak,mint kiderült nem a menstruációm miatt.
2015. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező be tudtál menni a kórházba ?
2015. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 perce írta ki a kérdést,nem hiszem,hogy bement azóta :D
2015. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy az esélye hogy elvetéltél. Viszont ekkora babán még nem tudnának segíteni, szerintem teljesen felesleges kórházba menned.

Ha a méhed nem ürülne ki, akkor lázad lenne, levert lennél, szédülnél, büdös folyásod lenne. Ha nincs semmi ilyen tüneted a következő 2-3 hétben akkor szerintem csak hagyd hogy a tested végezze a dolgát.

2015. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!