Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete csináltam első tesztet...

1 hete csináltam első tesztet halványan de szépen látható két csík volt, most eltelt egy hét megint csináltam egyet az már nagyon erős két csíkos lett. A kérdésem ha erősödik a teszt akkor kis esély van a méhen kívülire? Igaz?

Figyelt kérdés
tüneteim mellfájás, rettentő hányinger, hasfeszülés, puffadás.

2015. jan. 29. 04:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha méhen kivüli lennél akkor nagyon görcsölne a hasad!

Akkor nem lenne erős teszted!

2015. jan. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok!! Akkor lehet egyszerre fogunk majd szülni! :D Amúgy nem akarlak megijeszteni(mert én is ezen paráztam) DE elvileg a teszt így is úgy is erősödik. Csak ha méhen kívülid van, akkor az rettentően tud görcsölni állítólag. Én már megnyugodhattam, mert kedden intéztem magamnak egy uh-ot és látszódott egy 3mm-es petezsák jó helyen. :) Azóta aludni is jobban tudok, szóval megértem min mész most keresztül... és azt snem mondom hogy ne aggódj, mert ismerem a helyzetet és amíg a saját szemmemel én nem láttam, addig bárki bármit mondhatott. neked mikorra van időpontod dokihoz? Én pénteken megint megyek XD
2015. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez az, görcsöl a hasam,meg fájdogál. de nekem hátrahajtó méhem van így mondhatjuk lehet hogy a görcsök normálisak. én február 9 .re kaptam időpontot kértem az orvost had mennyek hamarabb, de azt mondta akkor lát valamit nem vitatkozok vele.
2015. jan. 29. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is hátrahajló méhem van, nincsen szerepe benne,ezt a dokim is mondta. ha görcsölsz érdemes lenne megnézeti minél hamarabb nőgyógyásszal,mert ha tényleg méhen kívüli akkor az életeddel játszol. de a teszt kimutatja ugyanúgy ezért is van a használati utasításban leírva,hogy a lehető leghamarabb keressük fel a nőgyógyászt,mivel ő még ha korai is a terhesség,rögtön megállapítja,hogy kívül vagy belül tapadt-e meg. de egyébként a méhen kívülinek a láz is lehet tünete nem csak a görcsök. az lehet bármitől. ( jó tudom a láz is..)
2015. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A teszt, mivel nagyon érzékeny még a 25-ös is, simán erős pozitívat mutathat méhen kívüli esetén is! Ne aggódj! A terhesség elején a legtöbb nőnek megfordul ez a fejében, aztán ahogy telnek a hetek, új aggodalmak jönnek: Nálam: Méhen kívüli lehet?

Ugye nem marad üres a petezsák?

Szépen átveszi a méhlepény a hormontermelést, ha leállok az utrogestannal? (nekem ugyanis a sárgatest kevés progeszteront termelt és kellett a pótlás)

Nem fog leválni a lepény?

Elmúlt minden tünetem, baj van?

Görcsölgetek, nyílhat a méhszáj?

Folyásom van, elég erős, vajon szivárog a magzatvíz?

Most miért nem rugdos? Mi baja lehet?


Szóval...jönnek ám az aggodalmak és ha nem lazítasz, akkor kikészülsz, mert a születése után is lesznek dolgok, amiken idegeskedhetsz és ez így is marad örökre.. .

2015. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah és hátrahajló méhem van, az elejétől fogva görcsöltem a terhesség alatt. Engem a fenti tünetek miatt be is fektettek kórházba, mert nem látszódott még a petezsák. Három napig feküdtem benn, mire megmutatta magát a kisfiam és jó helyen volt. Életem egyik legszebb napja volt. Azonnal le is léptem a kórházból :)
2015. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!