Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban megemelték az egyszeri...

Valóban megemelték az egyszeri anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
A buszon hallottam,hogy megemelésre került az egyszeri anyasági támogatás 64.000ről 280ezer-re!És hogy valaki ebben az összegben már részesült is!Valóban igaz lehet?Itt van olyan kismama aki esetleg kapta ezt az összeget vagy hallott róla bővebben?
2015. febr. 26. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem emelték meg. Kampányfogásként bedobták, aztán ahogy vége lett a választási időszaknak, szépen el is felejtették.
2015. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
DEHOGY :D Én is nem rég olvastam neten. Azt olvastam,hogy MAJD évek alatt szeretnék az ötszörösére növelni ezt a 64 ezret,de ehhez persze stabil gazdasági helyzet kell ( ami itt sose lesz). Nem kell elhinni mindent :D Idén is 64125 ft lesz.
2015. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. még mindig 64.
2015. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem :D csak az nem világos,hogy biztos nem hallottam félre (mellettem ült) jól szituált hölgynek mondanám..hogy mi értelme volt ekkorát hazudni a saját ismerősének :D
2015. febr. 26. 14:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ezt még mindig terjesztik? :D

Egyébként eredetileg is csak arról volt szó, hogy csak az ELSŐ gyerek után adnak ennyit (mármint a NŐ első gyereke után, mert ha a nőnek már van egy, de újra férjhez megy, és a férfinak az első gyereke, de a nőnek már a második, akkor nem jár), és ha jól emlékszem, akkor csak a 20 éven felüli anyáknak adták volna (vagy lehet, hogy 22, nem tudom, de már eleve azon kiakadtam, hogy egy 18-19 éves, jogilag nagykorú nőnek miért nem?).

2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

csak valószínű,hogy egyszerre kapta meg a gyessel vagy mással,ezért hitte azt. gondolom többfélét kapott egyszerre

az államkincstártól

3as

2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég vicces... :D hát van olyan ember aki így tud hazudni :D Vagy neki is csak ezt mondta az ismerőse,ki tudja.
2015. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, nem tudtam mi hiányzik! van már vagy 2 hete hogy ezt a kérdést legutóbb kiírta itt valaki...
2015. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Esetleg arról tudtok valamit,hogy olyan esetben mi történik ha a kismama még jár dolgozni de próba időn van és a próbaidőből 1-hónap telt le..ha elmegy a terhes gondozóba,hogy adjanak neki táppénzes papírt 09-es kóddal meg veszélyeztetett is akkor a munkáltatója ki rúghatja?nem tudom hogy ez fontos tudni való-e de külsős cég által dolgozik az az bérbe adott munkása a gyárnak!Vagy ilyen esetben állományba helyezik még meg nem szül?
2015. febr. 26. 14:56
 10/14 A kérdező kommentje:
8-AS VÁLASZOLÓ:Nahááát és kit érdekel??Ha nem akarsz nem válaszolsz rá!Én nem láttam a kérdést!Na erre varjál gombot :D :D
2015. febr. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!