Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt Nyíregyháza?...

Kombinált teszt Nyíregyháza? Hol? Mennyi?

Figyelt kérdés
6 éve a faimmal Fábiánhoz jártam, ő elküldött vérvételre és berendelt a kórházba, ahol megcsinálta az Uh-t. De ez nem került külön pénzbe. Csak a magánrendelésen fizettem előtte ki a tarifát. Ma már fizetős? Tényleg 30 ezer körül van? Iváncsó csinál ilyet? Medve magánrendelőjének honlapján láttam, hogy csinálnak. Tud valaki ottani tarifát? Köszönöm

2015. febr. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyíregyházi vagyok, Angyal Gézához járok. 30 ezer. De amit csak gyanítok, hogy ebben benne lehet az ultrahang tarifaja is igy maganrendeloben arra kulon nem kell fizetni, az amugy is 12 ezer nekem.


Ebbol kiindulva sztem 9-9 ezer a két vérvétel. Nem tudom hogy ez a kombinált vagy integrált vagy milyen teszt, elfelejtettem.

2015. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, Dr Orosznàl 30 e Ft, egy vérvétel a kórhàzban és egy nagyon alapos genetikai ultrahang (nekem majdnen 1 óra volt)a rendelőjében.
2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, ez őrület, hogy tényleg ennyibe kerül! :((( Köszönöm a válaszaitokat. 1,5 hét múlva megyek Iváncsóhoz, rákérdezek, ő csinál-e. Ha nem,akkor meedve, nála voltam és leszek most is 4d-s uh-on. Megcsináltatom, mert nekem is megnyugtató, de azért agyrém, hogy ennyibe kerül.
2015. febr. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!