Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be a nagy...

Mikor jelentettétek be a nagy hírt a családnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, megvárjam-e a 12 hetet, vagy sem, annyi rosszat hall az ember, s magamat is kímélni szeretném, ha baj történne, minél kevesebben tudják, annál "könnyebb", meg őket is. Ti hogy csináltátok?

10 hetes km


2010. febr. 13. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi megvártuk a 12.-ik hetet. Ill. a nagyon közeli családtagok tudtak róla, hogy babát várok, pl: anyukám.

Nekem volt már vetélésem, így a fiammal mikor terhes voltam 3 éve akkor is megvártuk ill. most is megvártuk 12.-ik hetet. De megijesztett a pocaklakóm, mert a 14.-ik héten kezdtem el vérezni, 3 nap kórházban tartózkodás után szerencsére nem lett baj.

Szerintem várj még egy kicsit a bejelentéssel.

Boldog babavárást!


29h kismama

2010. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 12. hétig senki nem tudta, a családban, addig is nyugtom volt :) épp karácsonyra esett, akkor mondtuk el.
2010. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam ki, a 10. héten mondtam el.
2010. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hetes vagyok.Én a közeli családtagoknak már akkor elmondtam amikor az orvos megállapította.Egy év próbálkozás és egy méhen kívüli után alig vártam hogy végre jó hírt közöljek velük.És persze borzasztóan boldog voltam.Nem is tudtam volna tartani a számat.:)

Szerintem igazából bármikor lehet gond a terhesség alatt.Ha szeretnéd elmondani tedd azt nyugodtan.természetes az első 12 hét a legveszélyesebb, de baj bármikor történhet.Én boldog voltam hogy elmondhattam hiszen erre vártunk egy évre hogy összejöjjön a picike.Remélem nem lesz gond a babával ezután sem.De nem hiszem hogy másképp tennék ha történne vele valami.Ez egy örömhír minek várjon az ember 12 hétig.

Sokan nem így látják tudom.



Jó egészséget kívánok!

2010. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak anyukám, meg a férjem tudta. próbáltam titokban tartani. Mikor hazamentem a dokitól egy vizsgálat után, megkérdezték a családtagjaim, hogy akkor szabad már tudni vagy még mindig nem tudhatják? Nagyon összetartó család vagyunk, sokat vagyunk együtt, és lerítt rólam a boldogság. Ennyit arról, hogy mikor akartuk elmondani...
2010. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is csak anyukám és a férjem tudta!Karácsonykor voltam 10 hetes és akkor mondtuk el!Szenteste!!!5 évet vártunk rá!!!Üvd: 18 hetes kismama
2010. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy pozi lett a teszt,világgá kürtöltem:)
2010. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon vékony vagyok, és már 10 hetesen nagyobb volt a hasam, mint megszokták, elmondtuk a családban. A nagyobb környezetben pl. melóhely pedig 12. héten.
2010. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülőknek, testvéreknek, 2 barátnőmnek azonnal, mindenki másnak a 12. héten.
2010. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm a teszt megcsinálását követő héten már tudta mert Neki is + lett akkor a teszt. Amúgy a családnak 7 hetesen, barátoknak 12. heti uh után mondtuk el. A munkahelyemen 6 hetesen (csak a főnöknek és 2 bizalmasnak) mert veszélyeztetett terhesség miatt táppénzre mentem és szólni akartam hogy már ne várjanak vissza.

Sok boldogságot!

4.5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!