Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis vidámság! Írnátok vmi...

Haramia kérdése:

Egy kis vidámság! Írnátok vmi mókás/ vicces sms szöveget, amit körbe lehet küldeni családnak/ismerősöknek/barátoknak, ha megindult a szülés?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok, amikor már megvan a baba, hanem amíg még lehet szorítani a kismamának!

37+2 hkm


2011. jún. 14. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom senki nem válaszolt...én sem tudok érdemben hozzá szólni,csak azt szerettem volna írni,hogy számomra-mint 2 gyerekes(gyorsan,könnyen,komplikációk és beavatkozás nélkül szültem)a 3.-at tervezgető anyukának ez nem meglepő-,mivel nem tudni,mi lesz a vége(tudom,ez morbid,és negatív).És van egy örök igazság:ne igyál előre a medve bőrére.
2011. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...persze, persze...csak sokan mondták, hogy mindenképp írjak ha eljött a nagy pillanat (ami akár órák is lehetnek :) és azon gondolkoztam, hogy de mégis mit?? az, hogy SZÜLÖK! - elég hülyén veszi ki magát :) végül arra jutottam este, hogy ez lesz: RAJT - lehet drukkolni! :)
2011. jún. 15. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint én!Ilyet nyugodtan írhatsz,így már értem a dolgokat.A férjem is írt(persze csak a szűk családnak,közeli barátoknak),illetve volt akire rácsörgött.Ő annyit közölt:SZÜLÜNK,szorítsatok!

Én is drukkolok Neked,nekem a 2. babám 37+3 hétre született,ilyen tájt mentünk be,és rá 3 órára lett meg...

2011. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!