Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen 5 mm-es...

5 hetes terhesen 5 mm-es petezsák és azt írták 4 hetes terhesség?

Figyelt kérdés
Valakinek volt hasonló?Január 13-án jött meg az utolsó menstruációm,rá 4 hétre február 10-étől teszteltem halvány pozitívat,akkor elmentem uh-ra 12én azt mondták még 4 hetes terhesség,nem láthatják uh-on.Rá egy hétre tehát 5 hetesen mentem vissza,akkor hasin nem láttak(mondjuk üres volt a húgyhólyagom)és csináltak hüvelyi uh-ot,amin egy 5mm-es szabályos petezsák látszik.De erre azt mondták,hogy ez csak 4 hetes,mert 5 mm-es.És vérzéskimaradás alapján 5 hét 3 nap van felírva,tehát egy héttel kisebb akkor?Másnak volt ilyen?
2015. febr. 21. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Később fogant, nem ritka az ilyen.

De minek mész ennyiszer dokihoz?

Bőven ráérsz 6-8 hetes terhességgel!

2015. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön voltam orvosnál, mensi szerint 6 hetes 5 naposan, de a doki nekem is csak petezsákot látott (14 mm-es), és azt mondta kb. 5 hetes lehetek. Szóval nekem is kisebb egy héttel, és 2 hét múlva kell visszamennem.
2015. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Visszahívtak miután 4 hetesen elmentem és nem láttak még sedmmit,hogy egy héttel később menjek vissza 5 hetesen.De tényleg túl pici az 5 mm-es,hogy nem lehet 5 hetes,csak 4 hetes ha 5 mm.es?
2015. febr. 21. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5+6 naposan volt a petezsák 7x11mm-es, benne 3mm-es embrióval (én mondjuk biztosra tudom, h a ciklusom 8. napján fogant és 31 napos a ciklusom).
2015. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran előfordul, hogy a menstruáció alapján számolt és a tényleges terhesség között van egy-két hét eltérés. Egyszerűen nem középidőben lettél terhes, hanem pár nappal később.
2015. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!