Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után kis barnás pirosas...

Szex után kis barnás pirosas vérzés terhesen?

Figyelt kérdés
Amióta kiderült hogy terhes vagyok( 5 hetes vagyok) nagyon ritkán és óvatosan szeretkezünk a párommal,de most ahogy együtt voltunk,utána a lepedőn láttam kb. 3-4 csepp 5 Ft-osnyi nagyságú barnás-pirosas foltot.Azóta nem jön vérzés.Nektek volt ilyen?
2015. febr. 27. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan menj a dokidhoz!
2015. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, azonnal mentem a kórházba, bentfogtak 3 napra, kaptam gyógyszereket,infúziót,és onnantól veszélyeztetett terhes voltam.
2015. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A dokik az első trimeszterben nem ajánlják a szexuális életet pont a vetélések elkerülése végett!Most ha ne adj Isten elkezdtél vetélni,akkor vess magadra!!Nem értem mit nem lehet megállni a szexen a baba érdekében?!
2015. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is volt, jóval a 12. hét utáni szexnél. Meg is ijedtem, de semmi baj nincs. Azóta kerüljük az együttléteket, mert nagyon várt baba, bár a doki nem mondott ilyent.
2015. márc. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!