Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, pici...

17 hetes terhes vagyok, pici barnás-pirosas darab távozott pisilés után, baj lehet?

Figyelt kérdés
A méhlepény eléri a méhszájat,mélyen tapad. Kedden voltam dokinál,minden rendben volt. Nem görcsölök semmi ilyesmi,és utána semmi nem volt a wc papiron. Mi lehetett ez? Nagyon megijedtem.
2011. dec. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
menj be az ügyeletre. Nem görcsölsz?
2011. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök,azóta megint voltsm pisilni és semmi nem volt. A picit is érzem mozogni. Azóta fekszem. Megnéztem és pont most lenne meg negyedszer a mensim ha nem jött volna össze a pici,lehet,h attól van. Az biztos ha még egy pici lesz,akkor pattanunk a kocsiba.
2011. dec. 10. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, másnap elöntött a vér. Szerencsére megúsztuk a dolgot. Nekem azt mondták a lepényből levált egy kicsi. Én azért a helyedben elmennék egy UH-ra.
2011. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen a terhesség alatt, egy csodás szeretkezés után. Esetleg nem ez?

Nálunk semmi baj nem volt a babával és a terhesség alatt sem volt semmi más gond.

Azért figyeld nagyon a mozgását a babának, és ha változást érzel a szokásoshoz képest, akkor azonnal ügyelet!!

2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta minden rendben, bá sokat ekszem, biztos ami biztos alapon. Holnap elmegyek egy uh-ra,h meg tudjak nyugodni. Majdnem 3 évig vártunk rá,ugyhogy lehet kicsit túlféltem.
2011. dec. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!