Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen normális második...

19 hetesen normális második babánál, hogy csak fekve, meg néha ülve érzem a magzatmozgásokat? És ez megy már 3hete. Állva nem.

Figyelt kérdés
Szerdai ultrahangon minden rendben volt szerencsére.
2015. febr. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2015. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok első babával, de állva csak nagyobb rúgásokat meg azt érzem amikor kinyomja magát.

ülve és fekve érzek szinte mindent

2015. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem emlékszem, hogy a kislányunknál hogy volt. Csak azt tudom, hogy ott is mint most 16 hetesen éreztem először, és akkor is feküdtem. De hogy állva mikor éreztem már nem tudom. Csak mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor milyeneket rúg a baba. Nekem is rúg elég erőseket, de mikor fekszem. Kipróbáltam, hogy mikor elemében volt, rugdalt, akkor felálltam, hogy hátha, de úgy nem éreztem. Remélem minden rendben lesz a kisfiúnkkal. Annyira várjuk már.
2015. febr. 27. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

biztos rendben van minden, de állva, föelg ha megyek azt vettem észre hogy kvázi elringatom, meg se moccan élvezi a szitut:)

ha ülve érzed az jó! az a lényeg hogy valahogy érezd,nem?

2015. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!