Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem 29. hetében...

A terhességem 29. hetében járok. A magzatmozgásokat sajnos nem érzem egész nap, inkább csak este lefekvés után. Ez így normális, vagy beteg a babám?

Figyelt kérdés
2007. szept. 21. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neki is aludnia kell valamikor!

Valószínűleg egy nyugodtabb termsézetű baba!

De menj el ultrahangra, hogy megbizonyosodj.

2007. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egész nap mozognia? A magzatok bioritmusa általában fordított, olyankor mocorognak, amikor az anya teste ellazul, nyugodtan van. De amúgy sem mozogna egész nap, alszik általában.
2007. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez teljesen normális hogy nem mozog egész nap.Amugy is egyre kevesebb hellye van odabent.és ilyenkor már kezdenek felvenni egy napi ritmust az pedig teljesen norm. hogy akkor kezd el mozog ni amikor lepihensz ez nálam is igy van:)De ha végképp nem vagy biztos a dolgodban elmész a védönödhöz ,ahova tartozol és meghalgathatod a baba szivét nyugodtan:)Grat a babához:)28hetes kismama:)
2007. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sem mozgott annyit a baba. Inkább csak néha ellökte magát a hasamtól. Este mozgott nekem is, hiszen akkor pihensz te is és jobban figyelsz rá. Ne aggódj, nem kell neki állandóan mozognia, ő is elfárad és kicsi is neki odabenn a hely. Az én babám sem volt aktív mégis egészségesen született.

Sok sikert a babához!

2007. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!